انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-05-2020، 23:14)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمّد@
چجوری میونی انقد دلبری کنی با پروفایلت دلبررر (:
خجالتم نده :-|
سلام بچه ها.
چه خبر؟
من که زا یادتون نرفتم.

(05-05-2020، 23:15)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:14)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمّد@
داستان هندی بازیه؟
(05-05-2020، 23:13)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:10)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:09)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 22:57)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گلای تو خونه:|

گلای تو خونه ج سلام واجبه :|

سلام گلِ من (:

یهههه گل تو این جمع بود +.+
خاک برسر بقیع (:
^ ^
خدانکنه (:
چطوری عارفه ؟ (:
کنکورتونم ک عقب افتاده

(20-04-2020، 1:48)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرام :/

ریحووون گل گفتی گلِ من
عروسی گرفتم خبر نداری خخ
البته پشتیبانم گف این به این معنی نیس ک بخوری و بخابی Huh
ایخدا من دیگهرد دادم.
@† No Memorise ∅

اول سلام گُل =)

دوم :/
حرفای تکراری نمیزنه پشتیبانت؟
(05-05-2020، 23:15)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
محمّد@

من مردم واسه خجالتات my sweet heart+_+
میدونم داری نگاه میکنی
(05-05-2020، 23:18)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@† No Memorise ∅

اول سلام گُل =)

دوم :/
حرفای تکراری نمیزنه پشتیبانت؟

سلام گلِ شماره دومم
خوبی شفتول؟ حرفای تکراری ک چ عرض کنم مخمو ساییده Telegh_01
(05-05-2020، 23:15)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بچه ها.
چه خبر؟
من که زا یادتون نرفتم.
شما؟
(05-05-2020، 23:16)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:13)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:10)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 23:09)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-05-2020، 22:57)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گلای تو خونه:|

گلای تو خونه ج سلام واجبه :|

سلام گلِ من (:

یهههه گل تو این جمع بود +.+
خاک برسر بقیع (:
^ ^
خدانکنه (:
چطوری عارفه ؟ (:
کنکورتونم ک عقب افتاده

(20-04-2020، 1:48)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرام :/

ریحووون گل گفتی گلِ من
عروسی گرفتم خبر نداری خخ
البته پشتیبانم گف این به این معنی نیس ک بخوری و بخابی Huh

من ک موهام سفید شد ازبس ب امتحانای اخر ترم فک کردم :/
همش میترسم بیان بگن حضوریه امتحانا .____.
درسا رو هم شده توجه نکردم بهشون هی امروز و فردا کردم -_-
ولی خوشبحالتونا وقت دارین برا خوندن ، تورو نمیدونم خوشحالیت واسه درسه یا چی ؟! D: