انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-04-2020، 22:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انجمن معلم نداره؟Telegh_26

هه هه هه

رِیان امروز رفتیم بیرون با دخترعمم ..
سوتی دادم -___-
ریان رو پسره اب ریختم .____________.
(30-04-2020، 23:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تولدم مبارک 15

عه!!!
تولدت مبارک (:

از خردتون ممنون ولی برید توی موضوع خودش تبریک بگید 1015
(30-04-2020، 23:27)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سوتی دادم -___-
سلام عزیز دل ریان (: ♡
ازتو چیزِ زیادی انتظار نمیرف فدات شم D:
سوتی ؟ فدا سرت بابا (:
(30-04-2020، 23:32)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:27)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سوتی دادم -___-
سوتی ؟ فدا سرت بابا (:

سلام ((: خوبی ؟
خر D:
اره -__- مث عی پیرزنا ک با دست میزنن رو صورتشون میگن وای خدا بچم ، دیقا ت اون حالت میگفتم وای خیس شدین ببخشید من نمدونستم پشت منین D:
آخ ی  سوتی داد ریااان چارتایی غش کردیم از خنده D: گف حالا عب نداره میشینم الان میرم رو صندلی جلو افتاب   خشک میشه .بعد هوا بارونی بود :| Telegh_01
(30-04-2020، 23:37)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:32)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:27)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سوتی دادم -___-
سوتی ؟ فدا سرت بابا (:

سلام ((: خوبی ؟
خر D:
اره -__- مث عی پیرزنا ک با دست میزنن رو صورتشون میگن وای خدا بچم ، دیقا ت اون حالت میگفتم وای خیس شدین ببخشید من نمدونستم پشت منین D:
آخ ی  سوتی داد ریااان چارتایی غش کردیم از خنده D: گف حالا عب نداره میشینم الان میرم رو صندلی جلو افتاب   خشک میشه .بعد هوا بارونی بود :| Telegh_01

خوبم ((:
گاوساله D:

پس من خیلی اینجور مواقع یکم خشنم :/
پس خوشگذشته بت شیطون (;
من نمیدونم انرژیمو چجوری تخلیه کنم دارم دق میکنم -_- !
وی خیلی عقده ای تشریف دارد(((:
(30-04-2020، 23:17)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این استیکرو خزش کردی ک ):

اخه کسی تبریک نگفت نارحت شدم
(30-04-2020، 23:59)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:17)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پس اینایی ک تبریک گفتن واسه من بود ؟ ._.
(01-05-2020، 0:05)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 23:59)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

پس اینایی ک تبریک گفتن واسه من بود ؟ ._.
منظورم قببل از اعلام خودم بود وگرنه من از همشون ممنونم و ایشالا جبران میکنم براشون