انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 358 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آدم باید بگه منو رها شما همه 
خب دیگه چخبر ؟ ._.
آره خلاصه .
هرکی فرهانو اذیت کنه با من طرفه ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخه 358 ] 86
گروهی ریختن سرش ..
یاحق.
بانی اند کلاید .. آرههه (:
چ امتحان نفس گیری بود Telegh_39

چطورین ؟ 11
(02-05-2020، 21:56)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ امتحان نفس گیری بود Telegh_39

چطورین ؟ 11

مام زیست داشتیم امروز ، فک کنم اشتباه صحیح کرده امتحانمو :|

خوب تو چطوری ؟ (:
(02-05-2020، 22:12)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 21:56)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ امتحان نفس گیری بود  Telegh_39

چطورین ؟  11

خوب تو چطوری ؟ (:

ما زبان داشتیم الان 24 تا سوال :|| سخته 24 تا سوال زبانو بشه تقلب کرد و رسوند -___- خُب بش میگفتی .

پر از هیجان ولی نمدونم کجا خالی کنم .. مثلا چن کیلومتر دویدن خوبه -___- ت چیطوری گاوه زَرا ?  D:
تل  چِ شد ؟
بیصدا تر از همیشه م
(02-05-2020، 22:18)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 22:12)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 21:56)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطورین ؟  11

خوب تو چطوری ؟ (:

ما زبان داشتیم الان 24 تا سوال :|| سخته 24 تا سوال زبانو بشه تقلب کردم و رسوند -___- خُب بش میگفتی .

پر از هیجان ولی نمدونم کجا خالی کنم .. مثلا چن کیلومتر دویدن خوبه -___- ت چیطوری گاوه زَرا ? D:
تل چِ شد ؟

زبانم داشتیم‌ ._. ، لتنی میدونی چند شدم ؟ :|
من خودم نمیتونم باور کنم ._____.

منم ببر -_- فقط باید کولم کنی حوصله ندارم :|
گفتم ک خوبم D:
حوصله ندارم ):
(02-05-2020، 22:23)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 22:18)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

چطورین ؟  11

خوب تو چطوری ؟ (:

ما زبان داشتیم الان 24 تا سوال :|| سخته 24 تا سوال زبانو بشه تقلب کردم و رسوند -___- خُب بش میگفتی .

پر از هیجان ولی نمدونم کجا خالی کنم .. مثلا چن کیلومتر دویدن خوبه -___- ت چیطوری گاوه زَرا ?  D:
تل  چِ شد ؟

زبانم داشتیم‌ ._. ، لتنی میدونی چند شدم ؟ :|
من خودم نمیتونم باور کنم ._____.

منم ببر -_- فقط باید کولم کنی حوصله ندارم :|
گفتم ک خوبم D:
حوصله ندارم ):

چن شدییییییی ؟
20 شدی .___.

باش چون انرژی دارم الان کولت میکنم راه برگشت میام کول تو لهنتی D: بریم جنگل دیگ ؟ میگم دوچرخه بهتره پیاده نریم کی حال داره :| لااقل دوچرخه ی مقداری بدون تلاش میبرتِت مخصوصا سرپایینی باشه وااای ^.^
خدارشکر چطوری ؟ D:
خیلییییییییی خبببب خیلیییی خبببب