انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-05-2020، 23:00)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 22:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شکر ((:
من بی خبر |:  فردا صب کلاس دارم هِچی نخوندم ._.
چخبر از تو عزیزم؟ *-*

از کلاسا راضی هستی ؟
یعنی اینطوری بیشتر دوست داری ، یا مدرسه رو ؟!

نه والا اینجوری اصن خوب نیس .. نمیفهمی چی به چیه ._.
راضی بودم برم مدرسه |:
(08-05-2020، 23:03)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 23:00)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومد؟ =||| الله اکبر

اره زرا اومد :/

اهان :vvv
(08-05-2020، 23:06)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+ نجاتم دِه :| 

من توصیه میکنم گفتگو نیای تا نام کاربریت عوض شه !!
(08-05-2020، 23:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راضی بودم برم مدرسه |:

ینی مدرسه تو میفهمیدی؟ 
چون دوران من فرقی با غیرحضوری نداشت :|
چقدر هیچکس پیر شده crying
(08-05-2020، 23:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 23:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راضی بودم برم مدرسه |:

ینی مدرسه تو میفهمیدی؟ 

اشتباه نکن .. میفهموندن D:
(08-05-2020، 23:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
راضی بودم برم مدرسه |:

ینی مدرسه تو میفهمیدی؟ 

تو مگه‌ مدرسه میری =|
متولد چندی؟
[ -> ]
راضی بودم برم مدرسه |:

ولی واقعاً بهت میاد دانش آموز فوقِ باهوش و درس خونی باشی .
از اونایی که معلما دوسشون دارن !
میخوای چه رشته ای انتخاب کنی ؟
(08-05-2020، 23:09)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر هیچکس پیر شده crying

Why god whhhhy crying why you're doing this to us crying
(08-05-2020، 23:10)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 23:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
راضی بودم برم مدرسه |:

ینی مدرسه تو میفهمیدی؟ 

تو مگه‌ مدرسه میری =|
متولد چندی؟

باو گفتم "دوران من" ینی دانشجو ام الان
79
هرچند.. دانشگامون فرقی با مدرسه نداره D: