انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-05-2020، 17:15)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:05)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
اگه غیرحضوری باشه ی سوالایی میدن از تو نتم نمیتونی پیدا کنی
در جریان باشید!

حضوری ب بهونه کرونا هم که شده صندلی هارو با فاصله سه متر از هم قرار میدن :|
چقدم ک من بلدم تقلب کنم :/
بابا ما میدونی چیکار میکنم توی کلاس دوتا معلم داریم خیلی گاگولن اون دوتا رو میاریم کلاس خودمون جلوی چشمشون ورقه رو عوض میکنم هیچی نمی گن 14
گاگول نیست داداش! فقط نمیخواد شخصیت تورو بین ۳۰ نفر خراب کنه.
من بجای تو بودم میگفتم با مرام
دادو من اهل تغلب نیستم فقط تغلب به بقیه میدم.

توی کل کلاس فکر کنم فقط منو کیانوشو نوید ورقه خودمون تحویل بدیم بقیه هر کس مال اونکی رو تحویل میده.
(08-05-2020، 17:14)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امتحان ترم ، حضوری ، با سه متر فاصله بین هر صندلی ، صندلی خودتم بغل مراقب باشه .. تقلب غیر ممکنه -_-

آخ گفتی :/
صندلی اول منم با مراقب جلوم :/
هیچکاااار نمیتونم بکنم ، فقط وقتی بیکار میشم چایی خوردنشونو تماشا میکنم :/
س متر فاصله رو بیخیال ، ما ی درمیون از کلاسای بالاتر بینمونن :|

ادکلن معلم خفم میکنه .___.
یبار اونقد خوابم میومد بعد امتحان به جا اینکه ورقمو بدم پاشم برم سرمو گذاشتم رو میز چشامو بستم ، دیدم یکی داره هی دور و برم میپلکه سرمو اوردم بالا دیدم معلم از پشت صندلیم تا شکم خم شده رو صندلیم ببینه اون زیر دارم چیکا میکنم .____.
(08-05-2020، 17:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:15)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=| حالا ببینید کی گفتم حضوریه!

تهران جنوب میدون امام حسینه :|

ما که بالای کوهیم‌ :V
(08-05-2020، 17:18)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امتحان ترم ، حضوری ، با سه متر فاصله بین هر صندلی ، صندلی خودتم بغل مراقب باشه .. تقلب غیر ممکنه -_-

دیگه اون خلاقیتتو میطلبه =))))
بعد صد در صد حضوری اسون تره چون خود استادم سر کلاس نبوده

امتحانای ترم اول تقلبو رو مچِ پام مینوشتم -_-
همون سوالا رو میدن .. عوض نمیکنن که تنبلا |:
اه این چه کاری روی دسمال کاغذی بنویس اتسه کن برای تمیز کردن استفاد کن. بخونش دیگه
عزیزم مدرستون غیرانتفاییه؟
پسر که اتسه نمیکنه =|||
پسر میترکه یهو =|
بعد اتسه ام کنه دستمال استفاده نمیکنه (

جوجو من تیزهوشانم.

برای تغلب بچه های کلاس ما هر کاری می کنند.
(08-05-2020، 17:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:15)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

علوم تحقیقات تا ابن سینا من رفتم تابستون واسه مراحل ثبت نام
انصراف دادم
(08-05-2020، 17:21)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:18)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه اون خلاقیتتو میطلبه =))))
بعد صد در صد حضوری اسون تره چون خود استادم سر کلاس نبوده

امتحانای ترم اول تقلبو رو مچِ پام مینوشتم -_-
همون سوالا رو میدن .. عوض نمیکنن که تنبلا |:
اه این چه کاری روی دسمال کاغذی بنویس اتسه کن برای تمیز کردن استفاد کن. بخونش دیگه
عزیزم مدرستون غیرانتفاییه؟
پسر که اتسه نمیکنه =|||
پسر میترکه یهو =|
بعد اتسه ام کنه دستمال استفاده نمیکنه (

جوجو من تیزهوشانم.

برای تغلب بچه های کلاس ما هر کاری می کنند.

ای جان قربونت برم‌ من
(08-05-2020، 17:15)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممن هیچوقت موقف نشدم ب عی روش تقلب کنم :/

فق با دوستم حرف میزنیم چک میکنیم :/

اع خیلی خوبه که این |:

فاصلش دوره ._. لب خوانیشونم در حد لالیگا |:

[ -> ]

با کاغذ بچسبونی به مچ پات راحت تره عا |:
(08-05-2020، 17:22)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

علوم تحقیقات تا ابن سینا من رفتم تابستون واسه مراحل ثبت نام
انصراف دادم

=| ۴ ۵ تا از فلشیا علوم تحقیقاتن میمودی جمعمون جمع بود =|

کمکی از دستم بر میاد تعارف نکن هر کاری هست بگو
(08-05-2020، 17:24)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کمکی از دستم بر میاد تعارف نکن هر کاری هست بگو

به مام کمک میکنی؟
یا فقط دخترا :V؟؟