انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-05-2020، 15:26)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:25)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:23)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدایی که یکساله از صفر صد پله مرتفع شود
و بدین سان موسیقی هنر از زیر بیخ و بُن فلج شود

مغز آکبند شل گو
با دو تا کار شد از پایه الگو

(08-05-2020، 15:22)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:19)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبلا زلزله میومد همه ممیمیردن الان چی هه

دوس داری بمیری

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره خیلی جالبه مرگ

Dodgy  Dodgy تو دوست نداری میتونی گوش ندی برادر

نمیدم که هههههه

(08-05-2020، 15:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما ها چقدر ماکانی هستید من ماکان بند اومد شهرمون کنسرت اجرا کرد.

توی تالار بابای رفیقم بود بلیت جایگاه ویژه هم.بهم داد گفت بیا.

سرم درد میکرد نرفتم 14

طرفداراش همه بچه ن دیگه نهایت ۱۲ -۱۳ ساله همه هم دختر

اتفاقا طرفدارای پسرم داریم که فنن درضمن من طرفدارای بالای ۲۰ سال میشناسم Sleepy
(08-05-2020، 15:29)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زلزله فدا سرمم
شانپانزه رو کجای دلم بذارممم؟ crying
اون دیگه قضیه اش چیه؟
از کجا پیدا شد
(08-05-2020، 15:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:26)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:25)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:23)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مغز آکبند شل گو

(08-05-2020، 15:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سرم درد میکرد نرفتم 14

منم اهنگاشونو گوش میدم همه اهنگاشونو توی گوشیم دارم.10

واسه اینکه تو هم دختری دیگه
(08-05-2020، 15:21)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیا میدانید عسل و مهسا هردوتاشون یکین الکی میگن دوتان؟  Telegh_26
آیا میدانید سیروان دختر است و اسم واقعی او سیروان نیست؟ Telegh_26

ببین عزیز من مهسا نیستم مگه مهسا بیکاره که با اکانت من بیاد
مهسا عزیز منه خود من نیست:3
(08-05-2020، 15:31)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مغز آکبند شل گو

(08-05-2020، 15:22)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوس داری بمیری

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره خیلی جالبه مرگ

نمیدم که هههههه

[ -> ]

سرم درد میکرد نرفتم 14

دخترا بخاطر قیافه شون میرن کنسرت
پسرا بخاطر دخترا میرن
اون دو تا هم فک میکنن صداشون خوبهTelegh_01
(08-05-2020، 15:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:29)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زلزله فدا سرمم
شانپانزه رو کجای دلم بذارممم؟ crying
اون دیگه قضیه اش چیه؟
از کجا پیدا شد

از باغ وحش فرار کرده Undecided
یک نصیحت درست پسرم ولی به این نتیمه رسیدم

دختر بودن خودش افتخاره

همیشه دوس داشتم یه روز دختر باشم چه سفای داره
(08-05-2020، 15:32)asal_aw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:21)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیا میدانید عسل و مهسا هردوتاشون یکین الکی میگن دوتان؟  Telegh_26
آیا میدانید سیروان دختر است و اسم واقعی او سیروان نیست؟ Telegh_26

ببین عزیز من مهسا نیستم مگه مهسا بیکاره که با اکانت من بیاد
مهسا عزیز منه خود من نیست:3

باشه باشه تو راست میگی 14
(08-05-2020، 15:33)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 15:31)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مغز آکبند شل گو

اره خیلی جالبه مرگ

نمیدم که هههههه

[ -> ]

سرم درد میکرد نرفتم 14

دخترا بخاطر قیافه شون میرن کنسرت
پسرا بخاطر دخترا میرن
اون دو تا هم فک میکنن صداشون خوبهTelegh_01

خب که چی مثلا.تو خوشت میاد من راجع به خواننده مورد علاقت حرفی بزنم.ما دوسشون داریم.اه.
(08-05-2020، 15:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک نصیحت درست پسرم ولی به این نتیمه رسیدم

دختر بودن خودش افتخاره

همیشه دوس داشتم یه روز دختر باشم چه سفای داره

هیچم افتخار نیست
دختر و پسر فرقی ندارن