انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-05-2020، 23:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 23:36)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاقا من اولین نفری بودم ترسیدم
گرخیدم خداایی
تو این سن کم ۳ تا زلزله حس کردم
باور کنید اخرالزمانه

حلالم کن عشقم crying

من که حلالت نمیکنم 10

خوبه گفتم مهسا
باز تو این موقعیت .... تو اعصابم
(07-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 23:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 23:36)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گرخیدم خداایی
باور کنید اخرالزمانه

حلالم کن عشقم crying

من که حلالت نمیکنم 10

خوبه گفتم مهسا
یعنی فقط از مهسا حلالیت گرفتی!!!!12
یعنی اون حلالت کنه تمومه؟
(07-05-2020، 23:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
گرخیدم خداایی
باور کنید اخرالزمانه

حلالم کن عشقم crying

من که حلالت نمیکنم 10

خوبه گفتم مهسا

من فقط اونو اذیت کردم

(07-05-2020، 23:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
گرخیدم خداایی
باور کنید اخرالزمانه

حلالم کن عشقم crying

من که حلالت نمیکنم 10

خوبه گفتم مهسا

من فقط اونو اذیت کردم

تو منم اذیت کردی 1515
(07-05-2020، 23:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو منم  اذیت کردی 1515

ولی بیشتر تو منو مهسا رو اذیت کردی

واین از نظر خودتع
(07-05-2020، 23:49)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 23:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو منم  اذیت کردی 1515

ولی بیشتر تو منو مهسا رو اذیت کردی

واین از نظر خودتع
ولی من بعداش معذرت خواهی کردم که شماها اذیتم میکنید ولی بازم من باید معدرت بخوام 17

باشه همه خوب من بد بایییی 15
سلامی دوباره.
خخخخخ

اواتارم باحاله؟
امضام باحاله؟
یارو بخاد بگه از زلزله نمیترسم از ترس لکنت میگیره و میگه از از از  10
اصلا برای اینکه دعوا نشه همتون منو اذیت کردید  Telegh_59

(07-05-2020، 23:58)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یارو بخاد بگه از زلزله نمیترسم از ترس لکنت میگیره و میگه از از از  10

مَ مَگه زلزله له له تَ ترس دا داره؟
لرستان زلزله اومده؟ :|