انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-05-2020، 21:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 21:03)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 20:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"| زَرآ |"
خوشمزه ها رو ادامه بده
سپاسش با من

آفرین ): ^^
اینا نمک نشناسن تاپیکا منو اصن نگا نمیکنن ):

لیاقت نرن
فقط هرسری اپدیت کردی تاپیکو از پ.خ لینکشو بفرست
بیشترم چیزای کاکائویی بزار D: 

والا بخدا
باشه (;
وااایی -.- چش
(07-05-2020، 21:06)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره باو اینا تِز جهان اولیاس D:

حاجی همونام اگه میرفتن اعتراض میکردن قیمت  x اومده بالا کشور ب ی ورش میگرفت میبرد بالاتر میبرد بالاتر , میرفتن انبار میکردن ک پولشون ارزش دیروز و داشته باشه میدونی ؟Smile))
اونایی ک ندارن ندار میموندن و ندار تر میشدن 
اونایی ک وسطن وسط میموندن 
اونایی ک داشتن خداروشکر بر داشته هاشون اضافه میگشت Smile)
(07-05-2020، 21:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم گرفته امشب :ngh:

منم اینطوری هستم الان

من وقتی اینطوریم اگه برم باکسی درد دل کنم اروم میشم من که کسی رو پیدا نکردم ولی شما هم برید با یکی درد دل کنید شاید جواب بده
(07-05-2020، 21:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم گرفته امشب  :ngh:

چرااا ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ] 33
[ -> ]

قرربوون دلت بره ستین چراااا؟ Sad
(07-05-2020، 21:18)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم اینطوری هستم الان

من وقتی اینطوریم اگه برم باکسی درد دل کنم اروم میشم من که کسی رو پیدا نکردم ولی شما هم برید با یکی درد دل کنید شاید جواب بده

به ندرت پیش میاد درد و دل کنم ..
اهنگ با صدای بلند و راه رفتن .. (:

(07-05-2020، 21:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرااا ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ] 33

حس میکنم یه چیزی رو دلم سنگینی میکنه |:

ولی من زیاد اهل درد ل بدخت خواهرم و نفس مخشون خوردم 14
به نظرم با ستین یکم حرف بزن اروم شی

چون این وقت شب نه میتونی راه بری نه اهنگ بلند گوش کنی
مشکل همین جاست..
راه رفتن عی موقع شب برامون ممنوعه !
(07-05-2020، 21:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

قرربوون دلت بره ستین چراااا؟ Sad

خدانکنه عزیزم
نمیدونم .. فردا خوب میشم (:
یکی توی صندلی داغ ازم سوال بکنهههه 1717171717171717