انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه ۳۵۹ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-05-2020، 17:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:05)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
اگه غیرحضوری باشه ی سوالایی میدن از تو نتم نمیتونی پیدا کنی
در جریان باشید!

امتحان ترم ، حضوری ، با سه متر فاصله بین هر صندلی ، صندلی خودتم بغل مراقب باشه .. تقلب غیر ممکنه -_-

آخ گفتی :/
صندلی اول منم با مراقب جلوم :/
هیچکاااار نمیتونم بکنم ، فقط وقتی بیکار میشم چایی خوردنشونو تماشا میکنم :/
س متر فاصله رو بیخیال ، ما ی درمیون از کلاسای بالاتر بینمونن :|
(08-05-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:05)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
در جریان باشید!

امتحان ترم ، حضوری ، با سه متر فاصله بین هر صندلی ، صندلی خودتم بغل مراقب باشه .. تقلب غیر ممکنه -_-

دیگه اون خلاقیتتو میطلبه =))))
بعد صد در صد حضوری اسون تره چون خود استادم سر کلاس نبوده

امتحانای ترم اول تقلبو رو مچِ پام مینوشتم -_-
همون سوالا رو میدن .. عوض نمیکنن که تنبلا |:

ممن هیچوقت موقف نشدم ب عی روش تقلب کنم :/

فق با دوستم حرف میزنیم چک میکنیم :/
(08-05-2020، 17:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
در جریان باشید!

حضوری ب بهونه کرونا هم که شده صندلی هارو با فاصله سه متر از هم قرار میدن :|
چقدم ک من بلدم تقلب کنم :/
بابا ما میدونی چیکار میکنم توی کلاس دوتا معلم داریم خیلی گاگولن اون دوتا رو میاریم کلاس خودمون جلوی چشمشون ورقه رو عوض میکنم هیچی نمی گن 14
گاگول نیست داداش! فقط نمیخواد شخصیت تورو بین ۳۰ نفر خراب کنه.
من بجای تو بودم میگفتم با مرام
=| حالا ببینید کی گفتم حضوریه!
(08-05-2020، 16:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا دیر دیر میاد گ.ا
گ.ا بدون شما کیف نداره 15

چند وقته سرم خیلی شلوغه
بازور میام چند ساعتو
حالا کو تا امتحانا بیخیال !
(08-05-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
در جریان باشید!

اه این چه کاری روی دسمال کاغذی بنویس اتسه کن برای تمیز کردن استفاد کن. بخونش دیگه
(08-05-2020، 17:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
در جریان باشید!

اه این چه کاری روی دسمال کاغذی بنویس اتسه کن برای تمیز کردن استفاد کن. بخونش دیگه
عزیزم مدرستون غیرانتفاییه؟
پسر که اتسه نمیکنه =|||
پسر میترکه یهو =|
بعد اتسه ام کنه دستمال استفاده نمیکنه (
(08-05-2020، 17:15)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2020، 17:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بعد حالا ی بحث دیگه =/
حضوری که بهتره =||| 
میری راحت تقلبتو میکنی
در جریان باشید!

حضوری ب بهونه کرونا هم که شده صندلی هارو با فاصله سه متر از هم قرار میدن :|
چقدم ک من بلدم تقلب کنم :/
بابا ما میدونی چیکار میکنم توی کلاس دوتا معلم داریم خیلی گاگولن اون دوتا رو میاریم کلاس خودمون جلوی چشمشون ورقه رو عوض میکنم هیچی نمی گن 14
گاگول نیست داداش! فقط نمیخواد شخصیت تورو بین ۳۰ نفر خراب کنه.
من بجای تو بودم میگفتم با مرام

دقیقا همینه
ما فکر میکنیم که اونا واقعا نمیفهمن ما داریم چیکار میکنیم
ولی میفهمن و چیزی نمیگن
(08-05-2020، 17:15)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=| حالا ببینید کی گفتم حضوریه!

تهران جنوب میدون امام حسینه :|