انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-05-2020، 14:33)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختر عموم بهم زنگ اسمش  بیتا هست.
گفت بیام خونت؟
گفتم نه.
سریع رد تماس دادم.
من اصن از این جور دخترا خوشم نمیاد.
بلاکش کردم.
ما موسلمون هستیماااااا.

تو به جایی نمیرسی !
(11-05-2020، 14:37)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:35)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زرا دیگع تحمل ندارم چی میگن اینا  Telegh_01

ولشون کن 14
خیلیم قشنگ D::

عزیزم ط ک منو میشناسی چرا اینو میگی):

ناراحت نباش.
من که کسی نیستم.
میگه احتمالش %10 است.
(11-05-2020، 14:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملت انقد سهامه سایپا رو خرید ، خرید فروشش ممنوع شد :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/boors.png

اینا هم کار خودشونه

ملت عاشق صف موندنن، صف خرید صف فروش Telegh_01
(11-05-2020، 14:38)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:33)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفت بیام خونت؟
گفتم نه.
سریع رد تماس دادم.
بلاکش کردم.
ما موسلمون هستیماااااا.

تو به جایی نمیرسی !
چرا.
من از شرکت فضایی ناسا نامه داشتم.
این همه درس خوندم تا کارشناسی ارشد گرفتم.
واااااااااااا.
(11-05-2020، 14:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملت انقد سهامه سایپا رو خرید ، خرید فروشش ممنوع شد :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/boors.png

اینا هم کار خودشونه

ملت عاشق صف موندنن، صف خرید صف فروش Telegh_01

حالا شب اوضاع بورس رو مورد تحلیل قرار میدیم
ولی قبلش امروز من باید یه دور سوار تاکسی شم D:
تازه امتحان دکتری هم دادم.
(11-05-2020، 14:39)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:38)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
گفت بیام خونت؟
گفتم نه.
سریع رد تماس دادم.
بلاکش کردم.
ما موسلمون هستیماااااا.

تو به جایی نمیرسی !
چرا.
واااااااااااا.

واقن؟

منم از نیروی زمینی ساشا نامه داشتم از اسپانیا ..
میشناسیش طرف رو؟
(11-05-2020، 14:39)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
گفت بیام خونت؟
گفتم نه.
سریع رد تماس دادم.
بلاکش کردم.
ما موسلمون هستیماااااا.

تو به جایی نمیرسی !
چرا.
واااااااااااا.
با ۲۰ سال سن؟ دمتم گرم!
(11-05-2020، 14:38)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت نباش.
من که کسی  نیستم.
میگه احتمالش %10 است.

چی باعث شد فک کنی واقن ناراحتش کردی!؟
عی ناقالا Telegh_01