انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-05-2020، 14:51)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:49)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همینی ک هس D:
دارم گوش میدم *___*

راحت باش D:
چقد باید غر بزنم تا یکاریو بکنی ):  udo

هستم بخدا D:
فدا حرص خوردنت -.- همش همینَم D:
(11-05-2020، 14:54)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به منم توجه کنین )):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 115
(11-05-2020، 14:55)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:54)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس اول:
اعداد اتمی جدول تناوبی رو حفظ کنین تا بهتون درس بدم.

نه نه فقط انگلیسی درس دادن بهتون میاد استاد.
اون باشه برای بعد.
(11-05-2020، 14:56)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:54)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:53)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:51)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:50)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این فرمول انتروپی (s) بود.
باشه.

انتروپی چیه دیگه استاد تو دهات ما بهش میگفتن بی نظمی
هاوکینک سیاه چالس.
+افق رویداد.

استاد بیا یه سفینه بسازیم از اینجا بریم. این دنیا دیگه بدرد نمیخوره. فقط باید مراقب پدافندهوایی باشیم
لطفا شوخی نکنین.

بعنی میگین بلد نیستین سفینه بسازین؟
(11-05-2020، 14:54)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید دوشیزه. قول می‌دم دیگه ازشون استفاده نکنم بانو. D:

از وقتی ازشون استفاده میکنی بشدت خز شدن ، دیگه نمیشه باهاشون مخ زد !! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نکن اینکارو با من.
(11-05-2020، 14:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:54)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به منم توجه کنین )):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقیه مارو به چپشون گرفتن ))):   3/>
(11-05-2020، 14:56)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:55)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:53)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:52)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:50)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استاد بلدین بمب اتم بسازین؟
بمب اتم نه ولی دینامیت چرا.
با اب پرتغال منجمد و نیتروگلیسیرین و هلیوم میشه تی ان تی ساخت.

استاد این اطلاعات رو اینجا نگو. عده ای بی خرد ممکنه سواستفاده کنن
به این زودیا نمیشه ساختش.
منتی گلیسیرین و نیترو گلیسیرین هیچ جا گیر نمیاد.

من میخام بسازم استاد . از کجا گیر بیارم
فقط توی مواد ازمایش فروشیا میفروسن اونم تو امریکا. تو ایران غیر مجازه.
من تو امریکا ازمایشش کردم.
(11-05-2020، 14:57)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هستم بخدا D:
فدا حرص خوردنت -.- همش همینَم D:

دیشبو هم یادم نرفته :|
میگم انجامش دادی میگه داشتم استوری میدیدم .__________.
از حرص میخندیدم crazy
شأن 20
(11-05-2020، 14:58)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بقیه مارو به چپشون گرفتن ))):   3/>

اشتباه نکن رفیق عده ای به راست بود !