انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-05-2020، 1:05)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برام دعا کنید بمیرم لطفا

خدانکنه !
چرا آخه؟
(10-05-2020، 1:05)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برام دعا کنید بمیرم لطفا

ستین جان این چه حرفیه اخه
[ -> ]
برام دعا کنید بمیرم لطفا

وا چرا عزیزم؟؟؟؟؟
از زندگیم خیلی خستم
ب ی خاب طولانی نیاز دارم
(10-05-2020، 1:11)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از زندگیم خیلی خستم
ب ی خاب طولانی نیاز دارم

میخای منم باهات بیام؟
(10-05-2020، 1:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2020، 1:11)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از زندگیم خیلی خستم
ب ی خاب طولانی نیاز دارم

میخای منم باهات بیام؟

ن عشقم خدانکنه
ببخشید توروهم اذیت کردم
خداحافظ همگی
منم میخاام بمیرم 10 ولی زوده هنوز
(10-05-2020، 1:13)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2020، 1:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
از زندگیم خیلی خستم
ب ی خاب طولانی نیاز دارم

میخای منم باهات بیام؟

ن عشقم خدانکنه
ببخشید توروهم اذیت کردم
خداحافظ همگی

ستین Dodgy
چی شده؟؟؟
میخوای بزنگی بهم؟
سختی عالم به زنده بودن و زندگیشه (:
زنده بودنه که جسارت میخواد.
{ دو سه تا چیزم موند توی دلم که متاسفانه با ۱۶ سال سن نمیشه گفتشون -_- }
[ -> ]
از زندگیم خیلی خستم
ب ی خاب طولانی نیاز دارم

عزیزم
اخه به این زودی
اگه خواستی بیا پی وی حرف بزنیم

(10-05-2020، 1:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سختی عالم به زنده بودن و زندگیشه (:
زنده بودنه که جسارت میخواد.
{ دو سه تا چیزم موند توی دلم که متاسفانه با ۱۶ سال سن نمیشه گفتشون -_- }

ای جان Tongue
باید وایمیستادی اون حرفایی که دلت میخواد و بگی بعد بگی ۱۶ سالته Big Grin