انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
"
مغرور جذااااب
زیبای بیتاب
دیوونه بازی درنیار
صبور نمیشم
بازم نگام کن
فکری برام کن
من به ندیدن چشات عادت ندارم

"
مغرور جذااااب
زیبای بیتاب
دیوونه بازی درنیار
صبور نمیشم
بازم نگام کن
فکری برام کن
من به ندیدن چشات عادت ندارم

(12-05-2020، 12:58)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 12:55)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
arash a"
سلام جنگجوی فلش خور

سلام بر همه ی دوستان

سلام بر همه ی دوستان

استااد سیروان ایدز گرفته شما درمانشو بلدین؟
شوخی میکنی؟
اون اگه منو میبخشید میشد یه کاری براش بکنم
یادته بهش گفتم روزی میفته تو چاله که به کمک من نیاز داره

سیروان یادته که روزی بهت گفتم که روزی بهم نیاز داری؟
الان همین روزه
اگه از چاله در بیای چاله های دیگه جلوت ظاهر میشن
(12-05-2020، 12:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 12:43)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 12:40)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 12:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 12:01)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه عمل زبااان رفتی؟
بهت میگم حالا هر چی دوست داری بگو بعدا بهت میگیم

سرطان زبان؟
ایدززز؟ مگه با زبون هم منتقل میشه؟
ببین هر چی بگی هیچی نمیگم تو و مهسا بعدا بهتون میگم دارم براتون میخواد فش بدین تیکه بندازید توهین کنید من بعدا از خجالتتون در میام

گفتم انقدر از زبونت استفاده نکن آخرش ایدز گرفتی
کاش به حرفت گوش میکردم حیف Sad

اشکالی نداره بعدا برای شما هم زبون میریزم
من بهترین بیمارستان داخل کرج رو سراغ دارم.
باید بره اونجا.
(12-05-2020، 10:59)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جهان وگونه به وجود بوجود آمده
منظورت از نگاه خداناباورانه؟ میگن با یک انفجار وقتی هم میپرسی اون انفجار قدرت و انرژیشو از کجا گرفته میگن تو مغزت اینارو نمیکشه :-|
البته یکیشون میگفت ماده از هیچ بوجود میاد Confused
فوق فوقش ۸۰ ساله. بعد ۸۰ سال که بمیرن و پرده ها کنار بره متوجه همه چی میشن
سیروان دیگه کاری از دست من بر نمیاد.
بچه ها باور کنید که من میتونستم بهترین کار رو براش کنم.
دایی من داروخانه داره.
واکسن ایدز هم داره.
سه میلیون میدادم میومدم بیمارستان شهرش بهش میدادم.
حیف.
ولی براش دعا میکنم.

حیففففففففففففففف.
ولی اگه ایشون به رحمت خدا بره من یکی لباش سیاه نمیپوشم.

هیچی از فیزیک 11 میدونی فصل دوش مدار تک حلقه اینا

ppparhhhammm نوشته است:بیا با من دوست بشو تا برم داروخانه ی داییم یه واکسن ایدز بگیرم برات.
سه میلیون میشه ولی این تنها کاریه که میتونم برات بکنم.

اولن واکسن برای جلو گیری از مبتلا شدن به مریضیه نه برای از بین بردنش

دومن من اصلا ایدز ندارم

سومن من ایدزم داشته باشم از کسی کمک نمیخوام چون من خودم انقدر دوست دارم بتونم خودمو نجات بدم

در هر صورت ایدز درمان نداره تمام
سلام در چه حالید
ظهرتون بخیر
(12-05-2020، 13:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2020، 10:59)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورت از نگاه خداناباورانه؟ میگن با یک انفجار وقتی هم میپرسی اون انفجار قدرت و انرژیشو از کجا گرفته میگن تو مغزت اینارو نمیکشه :-|

حالا باشه یا نباشه چه فرقی میکنه
(12-05-2020، 13:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
محمد جون
این چیزایی که شما میگی چند سال دیگه تو کتابای درسیتون میاد 
سخت نگیر
(12-05-2020، 13:27)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
محمد جون
این چیزایی که شما میگی چند سال دیگه تو کتابای درسیتون میاد 
سخت نگیر
کدوماش؟
ماده از هیج بوجود اومده؟