انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-05-2020، 14:58)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:56)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:54)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:53)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:51)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انتروپی چیه دیگه استاد تو دهات ما بهش میگفتن بی نظمی
هاوکینک سیاه چالس.
+افق رویداد.

استاد بیا یه سفینه بسازیم از اینجا بریم. این دنیا دیگه بدرد نمیخوره. فقط باید مراقب پدافندهوایی باشیم
لطفا شوخی نکنین.

بعنی میگین بلد نیستین سفینه بسازین؟
گیرم که ساختیم کجا میخوای بزاریش؟
(11-05-2020، 14:55)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:51)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:47)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:46)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حیف ک اون ابهت سگیم کمرنگ شده  Telegh_01

وگرنه ؟ bathtime

هعیی لوله گاز:«

یکی بیاد به این 50 60 درصد اخطار بده :/
همت کردم اخطارم ۱۰۰٪ بشه((:
بچه ها اینجا نمیشه درس داد.
یه تاپیک داخله علمو دانش میزنم بیایین تو اون.
(11-05-2020، 14:58)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بقیه مارو به چپشون گرفتن ))):   3/>

فدای سرت ، نباشه غمت ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 116
(11-05-2020، 14:59)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:57)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هستم بخدا D:
فدا حرص خوردنت -.- همش همینَم D:

دیشبو هم یادم نرفته :|
میگم انجامش دادی میگه داشتم استوری میدیدم .__________.
از حرص میخندیدم crazy

چیکا میخاستم کنم ؟ .____.
خا تازه آن شده بودم میخاستم ببینم چخبره D:
مآچ ب فرق سرت -.-
(11-05-2020، 14:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 14:54)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید دوشیزه. قول می‌دم دیگه ازشون استفاده نکنم بانو. D:

از وقتی ازشون استفاده میکنی بشدت خز شدن ، دیگه نمیشه باهاشون مخ زد !! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 116
نکن اینکارو با من.

شما اصلاً نیازی به کلمات نداری برای مخ زنی، شمایل نیکوت خودش همرو اغوا می‌کنه ((:
اون اسم پسرونت چی بود راستی؟ می‌خواستم توی اون لقبا بنویسم یادم رفته بود.‌ D:
من دیگه اینجا حرف نمیزنم.
بیاین صفحه ی اصلی تو علمو دانش.
اسمش دانش تناوبه.
(11-05-2020، 15:02)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مآچ ب فرق سرت -.-

زرا فقط حرف نزن ._. 25r30
ایندفه رو میگذرم -.-

_
جای فاطیما الان خالیه D:
(11-05-2020، 15:04)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 15:02)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مآچ ب فرق سرت -.-

ایندفه رو میگذرم -.-

_
جای فاطیما الان خالیه D:

برا ط فق باید جا من خالی باشه &_&
(11-05-2020، 15:04)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
مآچ ب فرق سرت -.-

ایندفه رو میگذرم -.-

اقاا D: خب یادم رفته ایش -__-
بقیه هم از همی الان بگذرون D: