انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-05-2020، 15:24)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بندااازش تو دلم (((:

اول رو ادبت کار کن .
سخن بزرگان : بی ادب لیدی نیست .  4fvf
دستم خسته شد از بس چت کردم.
(11-05-2020، 15:23)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی میگم من متعلق ب همم نگو ن D;

متعلق به همه باش اگه کسی گف چرا ؟! D:

(11-05-2020، 15:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 15:22)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جییییز D:
بلا ((((:

بلا نیستم .
ولی این دلِ لامصب ، دل نیست ! ژله اس .
چه میشه کرد (((:

تو بلای منی ((((:
فدات شم ژله ؟ کاروانسرا D:
داری پژیِ بدی میشی میخوای از غمِ فراغت هم بخوریم هم بکشیم ؟ ):
سلام به همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
علم النفس یا علم الزجر
مسئله این است؟! ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 120
(11-05-2020، 15:28)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علم النفس یا علم الزجر
مسئله این است؟! ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 120

من نفهمیدم اسمش چیه یا علی
(11-05-2020، 15:28)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

سلام..
اممیر مهدی تو علمو دانش یه تاپیک زدم درباره ی دانش تناوب رو بخون.
(11-05-2020، 15:27)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2020، 15:24)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بندااازش تو دلم (((:

اول رو ادبت کار کن .
سخن بزرگان : بی ادب لیدی نیست .  4fvf

منم لیدی نیسم :/
(11-05-2020، 15:28)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو بلای منی ((((:
فدات شم ژله ؟ کاروانسرا D:
داری پژیِ بدی میشی میخوای از غمِ فراغت هم بخوریم هم بکشیم ؟ ):

حالا صداشو در نیار ، صاحابش ببینه ناراحت میشه .. 14k