انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-05-2020، 14:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:13)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:11)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:11)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کدوم یکی؟

یکی هم بالا شهر داشت

Wow توهم بازی کردی

یسسس افکوورس .. خیلیم دوسش داارم
من تا سالها به خونه‌ام توی ساحل اندریاس میبالیدم .-.

Telegh_01Telegh_01Telegh_42
(17-05-2020، 14:14)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو جی تی ای وی یه خونه ای هست که یه لامبورگینی داره.

وی نه پنج
(17-05-2020، 14:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه حیوون مورد علاقه من اسبه ترکمنه.
حیوون ورد علاقه من یه نوع پرنده ای هسن که بخواطر ماجراهایی درست شد -_-
کدوم شخصیت های جیتی ای وی رو دوست دارین؟
Terver
FRANCKLIN
MICHEL
(17-05-2020، 14:14)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:12)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:08)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:07)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعدا بطور جدی ._. !

جدی میخوایش؟

امانتی رو ؟ :|
بعدا حرف میزنیم درموردش ، خیلی مودب و با عفت کلام ._. !

اره دیگه انقدر منحرف حرف زدم سوال میپرسه :|
تا امشب بیشتر نیستم!
اگه میخوای بیا صحبت کنیم :|
ی چیزایی باید بگم در موردش :|

جدی هم بشی باز هرچی بگی باور نمیکنم :|
اره اره مسئله مرگ و زندگیه خلاصه :|
بین خودمون میمونه
سعی میکنم درموردش به کسی نگم v:

دارم جدی میگم :||| بیا بیینم اصن تو کدوم امانتیو میگی :|
(17-05-2020، 14:15)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Terver
FRANCKLIN
MICHEL

وی نه پنج
(17-05-2020، 14:14)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو جی تی ای وی یه خونه ای هست که یه لامبورگینی داره.
تو خودت لامبور داری؟ (تو دنیای واقعی)
(17-05-2020، 14:15)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Terver
FRANCKLIN
MICHEL

صد در صد مایکل :||
لش بودا :v
(17-05-2020، 14:15)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:14)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:12)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 14:08)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدی میخوایش؟

امانتی رو ؟ :|
بعدا حرف میزنیم درموردش ، خیلی مودب و با عفت کلام ._. !

اره دیگه انقدر منحرف حرف زدم سوال میپرسه :|
تا امشب بیشتر نیستم!
اگه میخوای بیا صحبت کنیم :|
ی چیزایی باید بگم در موردش :|

جدی هم بشی باز هرچی بگی باور نمیکنم :|
اره اره مسئله مرگ و زندگیه خلاصه :|
بین خودمون میمونه
سعی میکنم درموردش به کسی نگم v:

دارم جدی میگم :||| بیا بیینم اصن تو کدوم امانتیو میگی :|

مگه من شوخی دارم ؟ :|
همونی ک اون هفته گفتی -_-
باشه :|