انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-05-2020، 12:53)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایی سنم واسه فلشخور دیگه زیادی بالاست D:

از تو بزرگتر هم هست D:
تتلیتی یا رژلب فن Telegh_26 مسئله این است
(16-05-2020، 12:52)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:48)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:44)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه توروخدا پسرای ایرانی مسلمانن آرایش میکنن ابرو بر میدارن و..هزار کار دیگه
بعد اینا بادین بودا اینطور میکنن بهشون گیر میدید
اول خودتونو اصلاح کنید یکم

خود اعضای bts و اکسو دایورت میکنن صحبت مردمو بعد حرصشو تو میخوری؟
فن گرلی البته انتظاری نیست

آره من حرصشو میخورم حرفی هس؟
عزیزم با این حرص خوردنت ضعف خودتو نشون میدی  Undecided ت زمانی باس حرص بخوری ک موج هیت اصلی بیاد ن با ی هیت ساده مث طوفان بشی
ی نمونه هیت اصلی ک شکستش دادیم:
ب تهیونگ هیت های خیلی خیلی خیلی بدی میدادن انقدر بد ک ی ادم قوی هم نمی تونع از پسش بر بیاد حتی شایعه شد ک میخوان تهیونگ رو از بی تی اس بندازن بیرون ک خداروشکر ب کمک ارمی ها و هشتگ حمایت هیترارو ساکت کردیم حالا ت بیا حرص ی هیت سادع مث اینکع اونا رژلب میزنن رو بخور تا هیت اصلی بیاد ک دیونه میشی Undecided

من میگم که حرص نخوردم من خواهرم هیتره بی محلش میکنم ولی میگم گیرم ما حرص بخوریم میخوان چیکار کنن
(16-05-2020، 12:54)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:52)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:51)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:48)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:46)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامممممممممممم
چطوری علی D=

لعنتیییی فاکینگ هفت سال =)
تو چطوری؟ هنوزم فاز راک استاری؟/m\

آقا من دیگه پسر بدی شدم رفت راه نجاتی نیست D=

رو کن چیا میکشی D:

رنج مردم کشور های مظلومو XD

بیا بریم کربلا لعنتی D:
(16-05-2020، 12:53)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:52)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا به قول خودت فقط باید دایورت کرد D:

والا بخدا، چیپس با ماست (:

یه آیس پک بعد کرونا تو رو هم به لیستم اضافه کردم مهمون من ^^
(16-05-2020، 12:54)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:52)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:48)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:44)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه توروخدا پسرای ایرانی مسلمانن آرایش میکنن ابرو بر میدارن و..هزار کار دیگه
بعد اینا بادین بودا اینطور میکنن بهشون گیر میدید
اول خودتونو اصلاح کنید یکم

عزیزم با این حرص خوردنت ضعف خودتو نشون میدی  Undecided ت زمانی باس حرص بخوری ک موج هیت اصلی بیاد ن با ی هیت ساده مث طوفان بشی
ب تهیونگ هیت های خیلی خیلی خیلی بدی میدادن انقدر بد ک ی ادم قوی هم نمی تونع از پسش بر بیاد حتی شایعه شد ک میخوان تهیونگ رو از بی تی اس بندازن بیرون ک خداروشکر ب کمک ارمی ها و هشتگ حمایت هیترارو ساکت کردیم حالا ت بیا حرص ی هیت سادع مث اینکع اونا رژلب میزنن رو بخور تا هیت اصلی بیاد ک دیونه میشی Undecided

من میگم که حرص نخوردم من خواهرم هیتره بی محلش میکنم ولی میگم گیرم ما حرص بخوریم میخوان چیکار کنن

واقع ی مشکلی فن های کره دارن اونم اینع تا میخوان هیترارو ساکت کنن اطرافیانشون هیت میدن Big Grin عررررررررررررررررررررررررررر
(16-05-2020، 12:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:53)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:52)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دست و دلباز شدی D:
(16-05-2020، 12:57)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:54)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

واقع ی مشکلی فن های کره دارن اونم اینع تا میخوان هیترارو ساکت کنن اطرافیانشون هیت میدن Big Grin عررررررررررررررررررررررررررر

منظورتو نفهمیدم
(16-05-2020، 12:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:53)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایی سنم واسه فلشخور دیگه زیادی بالاست D:

از تو بزرگتر هم هست D:

من آخه از 2012 اینجام
دیگه قشنگ حس نوستالژی تینیجر بودنم زنده میشه
(16-05-2020، 12:58)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

دست و دلباز شدی D:
نه این قرارو از قبل گذاشته بودم
(گنج پیدا کردم ^_- )