انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
kaffe2
(16-05-2020، 20:26)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:24)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:21)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:04)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 12:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کمپین شما چندتا عضو داشت -_-
کمپین اری به امتحان غیر حضوری :-|

ما آری نداشتیم .___.
من کلا بی تفاوتم نسبت ب عی قضیه -__-
ولی تو نه ب امتحان حضوری هستم ک 3 هزارو خورده ای داره عضو . الان شده امتحان حضوری نمیدهیم !
۳ هزار فقط ؟ من فکر میکردم زیاد باشه! یکیش هست بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر عضو داره-_- 

منو یکی از دوستام برد نمدونم :/
کلاس دوازدهمی؟
اری
(16-05-2020، 21:13)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 21:01)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:59)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:57)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:56)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دی او(دو کیونگسو)

خوشکله Cool

آره خیلی
فنا بهش لقب چشم درشت رو دادن
چون خیلی کیوت و ملوس و بیبی فیسه و چشاش درشته Bf9

منم چشام درشته ها111

(16-05-2020، 21:00)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:57)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 20:56)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دی او(دو کیونگسو)

خوشکله Cool
تو اکسو ال نیستی؟

نع.من ماکانیم Cool  Cool

درکنارش میتونی اکسو ال هم باشی

(16-05-2020، 21:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعضی وقتا حس میکنم خاموش کردن گوشی راحت ترین کارِ ممکنه /:

مدرسه تموم شد سیمکارتمو عوض میکنم اه !

هم کلاسیا ول نمیکنن ادمو |:
صبح زود هنوز صبونه نخورده بودم دوستم زنگ زده 2 ساعت باهام حرف زده و از رفتارای دختر داییش شکایت کرده/-

ولی هیچ چشمی مثل چشای شیخ کیونگ نمیشه
جاست ماکان.____.
حاجیمون 26
(16-05-2020، 21:17)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی هیچی چشای شیخ کیونگ نمیشه

کی هست Huh
هه اینارو باش
کسی نی Huh
(16-05-2020، 21:51)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی نی Huh

کسی جونو نمیدونم
ولی من هستم D:
(16-05-2020، 21:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 21:51)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی نی Huh

کسی جونو نمیدونم
ولی من هستم D:

خخخخ Big Grin
مهی یکم بیا پ.خ Blush
(16-05-2020، 21:53)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 21:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کسی نی Huh

کسی جونو نمیدونم
ولی من هستم D:

خخخخ  Big Grin
مهی یکم بیا پ.خ Blush

(((:
اتفاقی افتاده ؟