انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-05-2020، 22:03)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 21:55)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدی تو گفت و گو نسخه بعدی اول شی عایا XDDDDD

زرق و برق دنیا چشمشو کور کرده D:
تو همین نسخه .-.

فقط مادیات *__*
(17-05-2020، 22:06)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 22:03)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 21:55)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدی تو گفت و گو نسخه بعدی اول شی عایا XDDDDD

زرق و برق دنیا چشمشو کور کرده D:
تو همین نسخه .-.

فقط مادیات *__*

دست خالی میری اون دنیا بدبخت بعد ...‌D:
(جای خالی را با دانش خود پر کنید)
توام سوبری فازتو معتادا نمیگیرن :vvv
(17-05-2020، 22:04)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 22:03)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان من رمزمو دادم به اقا سیروان میخواد ی حرفی بزنه اگه میشه بنش نکنید بزارین حرفشو بزنه این اکانت ارشه نه سیروان پس بنش نکنین

اکانتت رو بدی بنت می کنن بخاطر اینکه برخلاف قوانینه
پیامشو بگیر بیار خودت بنویس

میگه خودم باید بگم
(17-05-2020، 22:10)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 22:04)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 22:03)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان من رمزمو دادم به اقا سیروان میخواد ی حرفی بزنه اگه میشه بنش نکنید بزارین حرفشو بزنه این اکانت ارشه نه سیروان پس بنش نکنین

میگه خودم باید بگم

بگووووو
(17-05-2020، 22:10)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

میگه خودم باید بگم

خب میخواد اون تایپ کنه تو تایپ کن
1 روز و 14 ساعت مونده تا بنش تموم شه دیگه
صبر کنه اینکارا چیه
بگوووووو

(17-05-2020، 22:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبر کنه اینکارا چیه

اون موقع دیررره
(17-05-2020، 22:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبر کنه اینکارا چیه

شاید نمیتونه صبر کنه :v
داره میریزه شاید
قضیه چیه :^