انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-05-2020، 20:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:33)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
SMOKE
HIDDEN
محمد
RED_QOOIN
NAFASصبا
AMIRMEHDI
ARASH A
SABER
وبقیه ی اجزا.......................
اگه دلتون برای من تنگ شد بدونین که رفتم یک ماه تو ایستگاه فضایی ناسا بمونم.
از‌طرف همه اجزا (!) تورو به خدا میسپارم.
فقط... ایستگاه فضایی اینترنت داره ها
بیکار نیستم برم پای رایانه.
رایانه و اینترنت هم داره.
من تاریخ پنج رو بعد کرونا میرم تو امریکا و تاریخ شیش روز بعدش میرم تو ایستگاه.
یک ماه بعد به امریکا و پنج رو دیگه به ایرلن برمیگردم.
(17-05-2020، 20:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ثفینه درست تره 
مرسی :|
Heart
(17-05-2020، 20:36)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:35)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گالی له او گالیله داره به من نگاه میکنه.
از یک ماه دیرتر نشه هااا Sad
کلا 45 روز.
(17-05-2020، 20:38)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:33)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
SMOKE
HIDDEN
محمد
RED_QOOIN
NAFASصبا
AMIRMEHDI
ARASH A
SABER
راست میگی دیگه چرا به عقل ناقصم نرسید!
پرواز روح بلدی؟
سفینه درست تره.

(17-05-2020، 20:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:38)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
SMOKE
HIDDEN
محمد
RED_QOOIN
NAFASصبا
AMIRMEHDI
ARASH A
SABER
راست میگی دیگه چرا به عقل ناقصم نرسید!
پرواز روح بلدی؟
نه.

حالا یه سپاسی هم بدین به ما.
(17-05-2020، 20:40)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرواز روح بلدی؟
نه.

حالا یه سپاسی هم بدین به ما.
اه. طی الارضی چیزی؟ یه قدرت خارق العاده، یه کرامت خاص!
سپاس های پوریا رو ببین. بیش از ۴ هزار تاست! سپاس شده هاش ولی کمه. بهش سپاس میدم ازش قدردانی کنم... ولی اون با معرفت تره! اونم به من میده -_-
(17-05-2020، 20:13)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جانم
(17-05-2020، 20:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سپاس های پوریا رو ببین. بیش از ۴ هزار تاست! سپاس شده هاش ولی کمه. بهش سپاس میدم ازش قدردانی کنم... ولی اون با معرفت تره! اونم به من میده -_-
قربونت بشمTelegh_41
(17-05-2020، 20:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:06)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره چش D;
موز موز موز 26  همه دنیا ی طرف موز ی  طرف میدونی )=

شیرکاکائو با کیک شکلاتی -.-

شکلات صبحونه با نون تست *___*
خب بسه :|
بحث خوراکی میشه مث دخترا ری اکشن نشون میدم D:

وااایی نگو *.*
مَن اصن نمیشه با یکی قرار بزارم برا خوراکی برنامه نریزم D:

تو علی یا فرهانی؟._.
(17-05-2020، 20:47)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2020، 20:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربونت بشمTelegh_41
خدا نکنه مرد!