انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-05-2020، 16:40)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره های سربی
فانوسک های خاموش
من و هجوم گریه
از یاد تو فراموش ..
این همونه که من گفتم؟
(16-05-2020، 22:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 16:40)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره های سربی
فانوسک های خاموش
من و هجوم گریه
از یاد تو فراموش ..
این همونه که من گفتم؟
بله ..
واقعا تعجب کردم که گفتی نشنیدی تاحالا ازش چیزی
(16-05-2020، 22:47)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 22:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ستاره های سربی
فانوسک های خاموش
من و هجوم گریه
از یاد تو فراموش ..
این همونه که من گفتم؟
بله ..

واقعا نشنیدم
کلا یه شادمهر می شناسم و یه پاشایی
چندتا دیگه هم قبلا می شناختم اما الان دیگه اونا هم دنبال نمی کنم
بچه ها آخرین آلبوم اکسو اسمش چیه؟
(16-05-2020، 22:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 22:47)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ستاره های سربی
فانوسک های خاموش
من و هجوم گریه
از یاد تو فراموش ..
این همونه که من گفتم؟
بله ..

واقعا نشنیدم
کلا یه شادمهر می شناسم و یه پاشایی
چندتا دیگه هم قبلا می شناختم اما الان دیگه اونا هم دنبال نمی کنم
اونام خوبن ولی این اصن یه چیز دیگس ..
اهنگاش خوراک جاده چالوسه ((:
(16-05-2020، 22:50)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Obsession
(16-05-2020، 22:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 22:50)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Obsession

کوماووو 25
ی چیزایی گوش بدید بفهمید :|
اکسو :| 
(16-05-2020، 22:57)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه چیزی هست به اسم ترجمه ((:
انگلیسی هم گوش بدی ازش استفاده می کنی
(16-05-2020، 22:58)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2020، 22:57)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه چیزی هست به اسم ترجمه ((:
انگلیسی هم گوش بدی ازش استفاده می کنی

wow :|