انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-01-2021، 18:30)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 18:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مدیرناظم قبلی بودی؟

آره یادش نخیر |= 
توام نویسنده ای چیزی بودی؟ آخه اسمت آشناس ولی یادم نمیاد چیزی

(10-01-2021، 18:29)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اههههه من کلاس زبان حضوری بودم
هقققققق اههههه چرا دیر میزنید آخه
نسخه رو میگم Sad
صبح تا شب آن بودم بخدا ولی نزدن تا رفتم کلاس....
هقققق
#لعنت_به_این_شانس

حضوری ؟ =| 
تو این کرونا چطوری اجازه تشکیل دارنننن |||=

شاید چون منطقمون نارنجیه
چمد گفتن وخیم تر شه غیر حضوری میکنن
ولی حضوری خوبه کرم ریزی میکنی و صد تا شیطنت Big Grin
(10-01-2021، 19:46)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 19:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگع مجبور شدم برم مدرسه سر سنگ قبرم بنویس
بچه در راه علم تلف شد [=.

من خودم نمیزارم بری:| -_- 

هوم
ایا توانایی مبارزه با اژدها های ۳ سر(همون معلمام._.)رو داری؟*-*
(10-01-2021، 19:49)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 18:30)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره یادش نخیر |= 
توام نویسنده ای چیزی بودی؟ آخه اسمت آشناس ولی یادم نمیاد چیزی

حضوری ؟ =| 
تو این کرونا چطوری اجازه تشکیل دارنننن |||=

شاید چون منطقمون نارنجیه

11

(10-01-2021، 19:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 19:46)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودم نمیزارم بری:| -_- 

هوم

تنهایی ندارم خودتم ملحق شو بهم باهم میتونیم *--*
(10-01-2021، 19:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برو بچ بیاین رو لینک زیر بزنید بازی کنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://krunker.io/?game=BHN:w5cow

صبر کنین تا لینک بالا بیاد بعد یدونه رو صفحه بزنید بازی شروع بشه

با سپاس Heart
حیف شد ان نبودم
سلام بر پرندگان  جنگل سبز
(10-01-2021، 19:59)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 19:49)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید چون منطقمون نارنجیه

11

(10-01-2021، 19:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوم

سر راهتون با نفربر از رو معلمای منم رد شید:|♡
(10-01-2021، 19:59)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شاید چون منطقمون نارنجیه

11

[ -> ]
هوم

بریم به جنگ با اژدها^-^

(10-01-2021، 20:18)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
11

چشم^-^
(10-01-2021، 20:14)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر پرندگان  جنگل سبز

علیک سلام سیمرغ جان :")
(10-01-2021، 20:18)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
11

بزا اول اژدهاهای (هاهای:|||) اینو شکست بدیم توانی مونده بود چشم  Telegh_01

چقد شما دوتا اسماتون شبی همه :| بی اف اف؟