انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-01-2021، 12:53)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رویـا من خوابمـ میآد 
فقط حـاضری میزنمـ برات لپ تاپ روشنه:|

حله وسطاش خودم میام
فلن
خود کشی کنم بهتره تا برم مدرسه!حداقل زجر نمیکشم اونهمه برا کرونا گرفتنم سریع تموم میشه^^
(11-01-2021، 12:57)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خود کشی کنم بهتره تا برم مدرسه!حداقل زجر نمیکشم اونهمه برا کرونا گرفتنم سریع تموم میشه^^

فقط بتادین..‌.Telegh_01
بچه ها پیویمو سوراخ کردن
(11-01-2021، 12:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 12:57)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فقط بتادین..‌.Telegh_01
بچه ها پیویمو سوراخ کردن
ولی من جدی بودم((((:
(11-01-2021، 12:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 12:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط بتادین..‌.Telegh_01
بچه ها پیویمو سوراخ کردن
ولی من جدی بودم((((:

کیک نخور(:
[ -> ]
(11-01-2021، 12:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی من جدی بودم((((:

کیک نخور(:
قرص چی؟(:

انقد بی ارزشم ینی(:
حتی جونمم براشون مهم نیست(:

حتی ننمم منو برا پز دادن پیش عمم میخواد^^

چرا زود تر نفهمیدم؟^^
(11-01-2021، 13:00)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کیک نخور(:
قرص چی؟(:

انقد بی ارزشم ینی(:

چرا زود تر نفهمیدم؟^^
وایئیییی حرفِ الکی نزن):
تو عشق منی(((:
(11-01-2021، 13:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 13:00)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قرص چی؟(:

انقد بی ارزشم ینی(:

چرا زود تر نفهمیدم؟^^
وایئیییی حرفِ الکی نزن):
تو عشق منی(((:
الان بی ارزش بودنم منو بیشتر داغ میکنه(:
(11-01-2021، 12:45)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 12:43)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه/:
نسترن کدوم بود؟/:

نسترن نـداشتیمـ:|
یـاسمنـه
اون یکـی هم رویـاست

آها
پس قاطی کردم بازم سوتی دادم/:
ENEMY SPPOTED
CONTACT!