انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-01-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جرررر:|>
اون صدام تو بغض قلم چطور بود-.-؟!

دروغ نگو صدای خودت نبود!!
من فکر کردم خوانندس برگام!
(11-01-2021، 21:31)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جرررر:|>
اون صدام تو بغض قلم چطور بود-.-؟!

صدای خودم بود:/
(11-01-2021، 21:25)mojtababl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین Telegh_59
علیک سلام...
خوب نیستم Sad
هر وقت یکی میگه خوبی،خوب باشم خودکار بد میشم و اگه بد باشم میگم بدتر میشم Sad
(11-01-2021، 21:25)mojtababl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین Telegh_59

سلام به خوبی شما...معرفی کن
(11-01-2021، 21:00)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایش:|

چیشد |=

(11-01-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مورد خاصی داره؟

چرا ویرایش کردی {: 
منظورت صحنس؟ نه فک کنم نداره 
:||||||||||کیل می فور اور
(11-01-2021، 21:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 21:31)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عجب صدای خفنی داری بیا صوتی بحرفیم:|
دان کردمش راضی باش:/
(11-01-2021، 21:33)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 21:00)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیشد |=

چرا ویرایش کردی {: 
منظورت صحنس؟ نه فک کنم نداره 

گاددددددد
منو گاوووکن
Never say again "kill me"
Never ever

(11-01-2021، 21:34)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 21:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فنم میشی^-^؟
راضیِ راضی ام*-*
(11-01-2021، 20:52)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 19:28)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ججلچرچرجلح اونا خیلی قشنگ بودنSmile
حتما!^^

Telegh_42

(11-01-2021، 18:07)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همچنین...عه منکه گرم گرفتم...این گرممه 129f

لاناتی گرم :| Telegh_01

میخوای سرد بشم؟ هاهاها =|||||
حاجی اصل ندادی شما
(11-01-2021، 21:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 21:33)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گاددددددد
منو گاوووکن
Never say again "kill me"
Never ever

(11-01-2021، 21:34)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فنم میشی^-^؟
راضیِ راضی ام*-*

اره لعنتی 
من گیتار میزنم تو فقط بخون 
ته صدات شبیه سوگنده !
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|-ANDROID-|

خب وقتی تو خصوصی ازم سوال میپرسی وقتی قفلش کردی چطوری جوابتو بدم همینجا بدم؟