انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|-ANDROID-|

نگاه گفتی یک اکانت جدید با همون اسمی که گفتی بزنه درسته؟

باشه بهش خبر میدم ممنون
حاجی این بهمن مارو ندیدین؟ =||
(11-01-2021، 23:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:27)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا؟

|: 
باور کن فرشته نیستن همشون
بخدا که نیستن 
من چقد ازشون زخم خوردم خدایا /: 
البته همشون اینجور نیستن ی سریاشونم خیلی بی آزارن ولی بیشتر از اونا ی سریاشون هستن که کُلی تو زاد و ولدشون مشکل بوده /: 
دوتا میتینگ ال جی بی تی برو بعد ی مدت میگیری چی میگم.. -_-  

هعییییی گناه دارن....کاریشون نداشته باشی اذیتشون نکنی که کاریت ندارن =||||

ببین تو هر گروهی، قد بلند قد کوتاه ترنس گی آفریقایی چاق آمریکایی هر گروهی، هم بد وجود داره هم خوب 
تو این دنیا همیشه بد و خوب باهم هستن 
هیچ چیز و هیچ گروهی نیستش که مطلقا بد یا خوب باشه 
هیچوقت نباید ی صفت یا ی رفتار خاص رو به تک تک آدمای ی گروه بزرگی نسبت داد 
چون هر آدمی با آدم دیگه فوق العاده فرق داره، هرکی یه دنیاییه برای خودش با قوانین فیزیک و رنگ و موجودات متفاوت 
هیچ دو آدمی تو این دنیا کاملا شبیه هم نیستن که ما بتونیم بگیم اوکی این گروه مثلا ترنس خیلی سوییت و مهربونه و با کسی کاری ندارن اصلا 
چون همونطور ک میبینی مواجه های من باهاشون مثال نقض محکمی بر این حرفت هست 
اگه احساسی نبودم قلب درد نداشتم
حس میکنم یه سالخورده پنجاه سالم که زنش مرده پسرش معتاد شده دخترش **** شده
یعنی مشکلاتم انقدر زجرم میدن
اگه احساسی نبودم بدون نیاز به دیگران مستقل بودم
اگه احساسی نبودم غرورمو بخاطر بعضیا نمیشکستم
آره جونم اگه احساسی نبودم کمبود محبت نداشتم و بدون احتیاج به دیگران زندگیمو میکردم
(11-01-2021، 23:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من کش رفتم {: 
(11-01-2021، 23:39)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعییییی گناه دارن....کاریشون نداشته باشی اذیتشون نکنی که کاریت ندارن =||||

ببین تو هر گروهی، قد بلند قد کوتاه ترنس گی آفریقایی چاق آمریکایی هر گروهی، هم بد وجود داره هم خوب 
چون هر آدمی با آدم دیگه فوق العاده فرق داره، هرکی یه دنیاییه برای خودش با قوانین فیزیک و رنگ و موجودات متفاوت 
هیچ دو آدمی تو این دنیا کاملا شبیه هم نیستن که ما بتونیم بگیم اوکی این گروه مثلا ترنس خیلی سوییت و مهربونه و با کسی کاری ندارن اصلا 

بعله....

(11-01-2021، 23:40)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من کش رفتم {: 

پسش بده...نسخی مردیم
(11-01-2021، 23:40)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:39)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بعله....

(11-01-2021، 23:40)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کش رفتم {: 

پسش بده...نسخی مردیم

تموم شد همش مصرف شد :v 
(11-01-2021، 23:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:40)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعله....

پسش بده...نسخی مردیم

ماشالله مصرفتم بالاست =||| فندکتو بده پس خودم یه پاکت دارم ._.
هعییی
خب انرژی منفی بسه
یه آهنگ 6 و 8 بزارم
7
(11-01-2021، 23:48)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 23:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ماشالله مصرفتم بالاست =||| فندکتو بده پس خودم یه پاکت دارم ._.
Bl5
استیکر فندک نداره بیا با چشمای این روشن کن D: