انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-01-2021، 18:58)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 17:43)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واییی من چ قدر دیر رسیدم:/
هق
خوشبخت تر از منی:/
من تازه رسیدم:/

(10-01-2021، 18:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع ارع ولی باشگاها بازع:/

نمی دونم حالا
شاید منبع خبرش فیک بود:/
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی
چیز دیگع ای به ذهنم نرسیدTelegh_01
مدارسی که کم تره 50 تاست تعدادشون از بهمن بازه:/
هنرستانی هام برا کار عملی بازه انگار
کلاس اول و دوم ابتدایی هم بازه:/اگه خوب باشه شرایط:/

هنرستان (': دلم برا کارگاهامون تنگ شد یهو 
هیشکی به اندازه هنرستانیا ازین بسته شدن مدرسه ها سوخت نداده  (تو خونه کار کردن خیلی سخته) 
چقد خوب ک برا من پارسال تموم شد /: 

چطوره که هنرستان برای عملی وازه ولی دانشگاهای هنری نه؟ دیوونن واقعن 
(10-01-2021، 19:03)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 18:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع ارع ولی باشگاها بازع:/

نمی دونم حالا
شاید منبع خبرش فیک بود:/
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی
چیز دیگع ای به ذهنم نرسیدTelegh_01

بنده رسما از تعجب دهنم بسته شد :/ فقط کلاس زبانا خار دارن انگار |: 
کلا با زبان مشکل دارن 
امتحانای آیلتس تا ی مدت زیادی بسته بودن ولی امتحانای آزمایشیش واز بود :/ قشنگ معلومه از شکست دادن کرونا ی چیزی شنییییدن فقط  Telegh_01
اگع مجبور شدم برم مدرسه سر سنگ قبرم بنویس
بچه در راه علم تلف شد [=.
(10-01-2021، 19:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 18:58)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هق

هقققققق(::::::::

خدا رو شکر مدرسه ما ۵۴ نفره((((:
مدیرما میگه بیایند به احتمال زیاد
ما چند هفته اول مدارس حضوری هق:/
چرا من هیچ وقت اول نمیشم اخه هر وقت من نیستم میزنن خاک تو سر امریکا

کیک خامه ای مدیر خوبی نبودی ورت داشتن ها من مونده بودم تو که نویسنده نیستی چرا مدیر ازمایشی شدی

برو بچ بیاین رو لینک زیر بزنید بازی کنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://krunker.io/?game=BHN:w5cow

صبر کنین تا لینک بالا بیاد بعد یدونه رو صفحه بزنید بازی شروع بشه

با سپاس Heart
(10-01-2021، 19:07)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هق

هنرستان (': دلم برا کارگاهامون تنگ شد یهو 
هیشکی به اندازه هنرستانیا ازین بسته شدن مدرسه ها سوخت نداده  (تو خونه کار کردن خیلی سخته) 
چقد خوب ک برا من پارسال تموم شد /: 

چطوره که هنرستان برای عملی وازه ولی دانشگاهای هنری نه؟ دیوونن واقعن 
جدی دانشگاه هنر باز نیست؟:/
داریم به کجا پیش میریم:/
عه اشتباهی ریپ زدم ک:/
دانشگاهو نمیتونن باز کنن چون باید خوابگاه بازکنن
وابگاه باز کنن یعنی از کل کشور مریضی وارد یه شهر میشه
قضیه مدرسه و دانشگاه کاملا متفا‌وته
(10-01-2021، 19:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس Heart

حرکت نمیکنه طرف فقط تیر میپرته
اومدین تو گیم؟

(10-01-2021، 19:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 19:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با سپاس Heart

حرکت نمیکنه طرف فقط تیر میپرته

برا من حرکت میکنه....

لینکو رفرش کن

منتظرتونم