انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من نمیخاممم مدرسه برمممممم
نمیخاااامممممممممممممممم(::::هققق
(11-01-2021، 11:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:32)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثل  اصفهـانی هـا معامله می کنـی بزرگـوار :|
ترجیح میدم بگی کاسب تا اصفهانی  ):
نه .اصل مشد
ببین با همین فرمون اگ پیش بریم . من ترم 4مم معذل الفم در نتیجه کارشناسیم تهرانه
بعد اونجا تو میرداماد یه فست فود کثیف هست میتونیم بریم اونجا
یام اینکه به چیزا چیپ و لو لول مث پالادیوم راضی باشیم
نمیدونم بازم تصمیم با خودته ( استیکر نمیدونم پسرونه )

اخبی تو بـه خودت زحمت نده می خوای من جـات برم دانشگاه واقعـا اذیت میشی!
من پـارتـی دارمـ برای دانشگـاه تهرانت رییس دانشگاهه  هنر  و عضو نخبگـانه ایرانه
دانشگـاه هنر می خوای؟
افسرده بازی در نیارید این تایپیکو ببینید روحتون شاد شه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=291089
(11-01-2021، 11:51)ჩяσOσкєη ժяєαм نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:47)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دروغ میگـی 

کی حال  داره بره دانشگـآه من کلاس انلاین بـا پتو بودمـ عـادت دارمـ بهش :|
عشقم تو با پتو برو سر کلاس همه جور جذاب لعنتی هسی:/

تو همـ گونـی بپوش بـا همـ بریمـ
(11-01-2021، 11:53)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترجیح میدم بگی کاسب تا اصفهانی  ):
نه .اصل مشد
ببین با همین فرمون اگ پیش بریم . من ترم 4مم معذل الفم در نتیجه کارشناسیم تهرانه
بعد اونجا تو میرداماد یه فست فود کثیف هست میتونیم بریم اونجا
یام اینکه به چیزا چیپ و لو لول مث پالادیوم راضی باشیم
نمیدونم بازم تصمیم با خودته ( استیکر نمیدونم پسرونه )

من پـارتـی دارمـ برای دانشگـاه تهرانت رییس دانشگاهه آزاد هنر  و عضو نخبگـانه ایرانه
دانشگـاه هنر می خوای؟

مهربونیت شبیه خاله شیواس همشیره . همونقد طعنه امیز و خطرناک

نهه..
دانشگاه انقلاب اسلامی . فنی مهندسی
کجا تهران میفته؟
(11-01-2021، 11:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید بریممممممم مدرسههههه
باید بریممممممم مدرسخههههخاخات
چخیاایحیحنیوطتنیتثح۸۲۸۵قوکتقخحقخقحخقهقخقخقاثانیحی۸ثحیخق۸۷ب۷تیتیتطتطططاتیتینی(:::​:::::
(11-01-2021، 11:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چخیاایحیحنیوطتنیتثح۸۲۸۵قوکتقخحقخقحخقهقخقخقاثانیحی۸ثحیخق۸۷ب۷تیتیتطتطططاتیتینی(:::​:::::

خب برید/:
میرید دوستاتونم میبینید دیگه بد نیس که
(11-01-2021، 11:58)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب برید/:

من نمیخاممممم برمممممممممم
(11-01-2021، 11:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-01-2021، 11:53)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پـارتـی دارمـ برای دانشگـاه تهرانت رییس دانشگاهه آزاد هنر  و عضو نخبگـانه ایرانه
دانشگـاه هنر می خوای؟

مهربونیت شبیه خاله شیواس همشیره . همونقد طعنه امیز و خطرناک

نهه..
دانشگاه انقلاب اسلامی . فنی مهندسی
کجا تهران میفته؟
خاله شیوا کیه؟!

بزرگوار خیلـی خوش اشتهـا هم هستـی
اوکـی باهاش در میون میزارمـ ببینم کاری از دستش بر میاد 

بلوار معلمه دانشگاه فوق العادیه!
#نه به بازگشایی مدارس