انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-01-2021، 0:08)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 0:06)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موافقم بریم بعدی

خیلی فان بود که

من خوابم میاد دیگه حوصله ندارم :// فردا فاطی و ارمینو عقد میکنیم ://
لاناتی بسه دارم میمیرم/:
برو بگیر بخاب مامانت میگم بیاد لالایی بخونه
(18-01-2021، 0:10)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 0:08)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خوابم میاد دیگه حوصله ندارم :// فردا فاطی و ارمینو عقد میکنیم ://

خوابم میاد دلبندم

شب خوش. فاطی کیه؟

سهون دیگه ازمنگ :/
(18-01-2021، 0:06)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 0:05)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره خیلی مسخره بود/:
منم برم تو افق محو شم/:
الان هرکی ببینه فک میکنه من.../:
خاک تو سرم

گمشو تو اتاقت به حرفات فکر کن ://
/: عرررررررررررر من طلاق میگریما/: ب من میگی گمشووو/:
بیخی حوصلم ری..
هوفففف خجالت نمیکشید من رو شیپ میکنین؟؟

باو اون جا خواهرمه :/
(18-01-2021، 0:11)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 0:06)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گمشو تو اتاقت به حرفات فکر کن ://
بیخی حوصلم ری..

عشقی کلا عقدتون ۱ ثانیه بود برو طلاق بگیر

(18-01-2021، 0:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوفففف خجالت نمیکشید من رو شیپ میکنین؟؟

باو اون جا خواهرمه :/

جوش نزن
نمیزنم :|

من نمیدونم چطور به دخترا اعتماد کنم :/
ولی خدایی بعضیاشون خوبن ولی جرئت میخواد باهاشون رل بزنی :/
میترسی که آبروت بره پیشش
(18-01-2021، 0:21)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 0:11)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیخی حوصلم ری..

عشقی کلا عقدتون ۱ ثانیه بود برو طلاق بگیر

بیخیال اون دیگ گذشت/:
من رفتم بخوابم شمام به حرفای بدتون فکر کنین :|>
شب خوش
(18-01-2021، 0:23)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیزنم :|

من نمیدونم چطور به دخترا اعتماد کنم :/
ولی خدایی بعضیاشون خوبن ولی جرئت میخواد باهاشون رل بزنی :/
میترسی که آبروت بره پیشش

من ۶ ساله هنوز جرات نکردم به دختره بگم میخوامش بعد تو چطوری میشه تو دو روز رل زد؟
حس میکنم دارم میرم توی چاه عمیق :/