انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-01-2021، 9:43)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:42)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیستم دوس دارم...از فیزیک بدم میومد...الان دوسش دارم...شیمی و فیزیک این دوتا فقط *-*

کنکور دوس داری چی قبول شی؟

کلا من هر رشته ایی رو که دوس دارم نه پول توشه نه تو ایران بش اهمیت میدن ://
نجوم...فیزیک کوانتوم....این دوتا
ولی خاب به خاطر درامد زایی و اینا .... همون دام پزشکی

داروسازیم شاید :/
(18-01-2021، 9:00)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هععععی مهسا غزلTelegh_48

عه ! سلام .
کم پیدایی -
(18-01-2021، 9:45)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:43)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کنکور دوس داری چی قبول شی؟

واقعا دام پزشکی دوص داری؟
همیشه فک میکردم اونایی ک میرن دام مجبوری میرن چون بهترشو نیاوردن :/
توهین نباشه ها:///
(18-01-2021، 9:47)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:00)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هععععی مهسا غزلTelegh_48

عه ! سلام .
کم پیدایی -

سلام ب رو ماهت
درس مثلاTelegh_46
قهری بامن؟Telegh_24
(18-01-2021، 9:47)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:45)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببین :// میگم که رشته های مورد علاقه من اینجوری شناهخته میشن ://
بعلههه....نه بابا توهین کجا بود ://
البته منکه سال اولم....شاید تا موقع کنکور نظرم خیلیییی تغیر کنه
(18-01-2021، 9:49)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:47)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عاره ولی از الان بخون ک سال کنکور خفه نشی از استرس:/
(18-01-2021، 9:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:49)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوازدهمی؟ :/
از کتابای مدرسه بدم میاد :// خیلی چرتن....ادم بدش میاد دیگع بخونه...فیزیکش یه حالت اینجوری داره که بت میگه...خفه شو فقط مسعله رو حل کن...لاناتی ادم مفهومش رو نمیفهمه...البته بستگی به دبیر گرامیم داره://
دبیرا دیگه دبیر نیستن که ماستن:|
خودشونم نمیفهمن چی میگن::v
البته نه همشون-_-

3cy
(18-01-2021، 9:54)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 9:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوازدهمی؟ :/
از کتابای مدرسه بدم میاد :// خیلی چرتن....ادم بدش میاد دیگع بخونه...فیزیکش یه حالت اینجوری داره که بت میگه...خفه شو فقط مسعله رو حل کن...لاناتی ادم مفهومش رو نمیفهمه...البته بستگی به دبیر گرامیم داره://

دقیقا مفهوم نمیفهمی همه اینجورین :/ نمیدونی کجا کاربرد داره
آره دوازدهمم و کمتر ۵ ماه دیگع کنکورمه8