انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-01-2021، 18:04)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 18:02)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
4xv

31Heart6gd

اسپم ندهTelegh_01
(18-01-2021، 18:04)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 18:02)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
4xv

31Heart6gd

چطوری عزیز دل خواهر؟¿♡
(18-01-2021، 18:02)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 16:00)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید راست بکی ولی من که نخوردمش :/
دادمش به ایموتوت
اومده بود تولد استاد منم بهش دادم ._.
آخه چرا اینکارو میکنی بچه؟

ببینین نمیدونم چقدر باید با لجن کف جوب یکیت کنم تا ادم شی ولی خب این حجم از اسکلی و املی و خریت و حماقت فقط میتونه تحت تاثیر کشیدن چنین گهی باشه پس دیگه گه نخور وگرنه میام ازون پشگل خرگوش و فضله کفتر روزی سه وعده خوراکت میکنم و برای دسر هم بهت گه گاو میدم اسکل بی مخ. ادم چت توهم میزنه مثل تو.

ور ور ور ور
*وی هندزفری را کنار میگذارد*
حرفات تمام شد؟!
مهدی نیومدی جات خالی *-*
11 تا ماهی گرفتیم :///
قبل ازما تور انداخته بودن :// همشو برده بودن
(18-01-2021، 18:05)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 18:03)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرد عنکبوتی چیز جدید داده مگه؟

جون باو...توهم فیلمای مارول نگا میکنی؟
نه نداده...

یره من انقد بیکارم dc چرند هم نگاه میکنم

(18-01-2021، 18:06)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 18:02)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببینین نمیدونم چقدر باید با لجن کف جوب یکیت کنم تا ادم شی ولی خب این حجم از اسکلی و املی و خریت و حماقت فقط میتونه تحت تاثیر کشیدن چنین گهی باشه پس دیگه گه نخور وگرنه میام ازون پشگل خرگوش و فضله کفتر روزی سه وعده خوراکت میکنم و برای دسر هم بهت گه گاو میدم اسکل بی مخ. ادم چت توهم میزنه مثل تو.

ور ور ور ور
حرفات تمام شد؟!

انقد چت و اسکلی که نمیدونی باید چشماتو ببندی نه گوشاتو بگیری
(18-01-2021، 18:07)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 18:05)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جون باو...توهم فیلمای مارول نگا میکنی؟
نه نداده...

یره من انقد بیکارم dc چرند هم نگاه میکنم

(18-01-2021، 18:06)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ور ور ور ور
حرفات تمام شد؟!

انقد چت و اسکلی که نمیدونی باید چشماتو ببندی نه گوشاتو بگیری

خخخخ ایول ...نمیدونستم اینجا مارولیم داریم *-*
دی سی خیلی بچه گونست://
(18-01-2021، 18:02)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 16:00)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید راست بکی ولی من که نخوردمش :/
دادمش به ایموتوت
اومده بود تولد استاد منم بهش دادم ._.
آخه چرا اینکارو میکنی بچه؟

اونی چانم آرام باش آرام نفس عمیییییییییق دم باز دم ۰-۰
با اینکه بسی از حرفات خرذوق گشتم *-* Heart Big Grin ولی اونی چانم عیبی نداره اصلا مهم نیست برا این چیزا حرص نخور *-*
من اصلا ناراحت نشدم میدونی که ناراحت میشم چن ساعت بعد یادم میره 6gd Big Grin
یه اونی چان دارم شا ندارههههههه 2923

حالا لا لای لالای لا لا لای لای
یه امشب شبه عشقه همین همشبو داریم:v
وای آرمین بودی یا نمیدونم چی چی
بسه گل چقد باهمه دعوا میکنی/=

حرفمو پس میگیرم ب من چ دعوا کن:/
(18-01-2021، 18:09)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اونی چانم آرام باش آرام نفس عمیییییییییق دم باز دم ۰-۰
با اینکه بسی از حرفات خرذوق گشتم *-* Heart  Big Grin  ولی اونی چانم عیبی نداره اصلا مهم نیست برا این چیزا حرص نخور *-*
من اصلا ناراحت نشدم میدونی که ناراحت میشم چن ساعت بعد یادم میره 6gd Big Grin
یه اونی چان دارم شا ندارههههههه 2923

الان از سالن اومدم چرندیاتشو دیدم فیوز پروندم یه لحظه. Sad Big Grin