انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-01-2021، 22:49)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-01-2021، 22:48)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکی ب درازی من نمیشه ولی خجالت نمیکشم هیچوقت قبلا میکشیدم ولی الان...
دوازده سالمه قدم 170/:

خوبه.برو والیبال بری تیم ملی.پاسور شو.پاسور خوب ندارن

هم قدم هم دستام برا والیبال ساخته شدن صبحام آبشار سرنوشت میبینم یچیزایی فهمیدم از والیبال..
اینجا امکانات نیس هیچکی ب هیچ جا نمیرسه
(16-01-2021، 22:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره هم خانواده مامانم هم بابامهمشون قد بلندن
170/:
حجی تو 163 عی بعد میگی درازم خجالت میکشم؟/:
ی رفیق دارم قدش 172 عه/:
همشن خودمه/:

عالی منم 1/77قدم بهم مامانم فقط میگه نردبون/:
(16-01-2021، 22:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
170/:
ی رفیق دارم قدش 172 عه/:
همشن خودمه/:

آخه من هیچ جا تقریبا دوازده ساله بلند تر از خودم ندیده بودم حتی من بیشتر خانومارو که ازم بزرگترن از بالا نگا میکنم 0-0
ولی ماشالا دارینا خداوکیلی *^*
خب میخوام با ی جمله نابودت کنم

...

.

.

.

برو پایین

.

.

.

.

.
.

پاینتر

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
پاییینتررررر =/

.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.چطوری فاطی؟ Telegh_01
(16-01-2021، 22:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-01-2021، 22:49)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه.برو والیبال بری تیم ملی.پاسور شو.پاسور خوب ندارن

هم قدم هم دستام برا والیبال ساخته شدن صبحام آبشار سرنوشت میبینم یچیزایی فهمیدم از والیبال..

من رسیدم تیم ملی ولی پام شکست به بازی ها نرسیدم اولین بازی دوستانه با تیم نوجوانان سایپا دفاع اوند رو پام مچم شکست
(16-01-2021، 22:51)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
170/:
ی رفیق دارم قدش 172 عه/:
همشن خودمه/:

عالی منم 1/77قدم بهم مامانم فقط میگه نردبون/:

بلند نیستی خیلی/:
بابام قبلا 185بود الان شده 183 خواهرمم قدش 174 عه/:

(16-01-2021، 22:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
170/:
ی رفیق دارم قدش 172 عه/:
همشن خودمه/:

آخه من هیچ جا تقریبا دوازده ساله بلند تر از خودم ندیده بودم حتی من بیشتر خانومارو که ازم بزرگترن از بالا نگا میکنم 0-0
ولی ماشالا دارینا خداوکیلی *^*

بیا کلاس ما مدرسه ما همه قد بلندن
کوردا درشتن
(16-01-2021، 22:50)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-01-2021، 22:49)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بترکه چشم حسود خخخخ
ایشالله. بزنم به تخته به فنا نرم

حالا یه قد بلند کردیا :///
هاهاها بیا کل صدا
یک صدایی نشونت بدم پشمات بریزه خخخ
........
(16-01-2021، 22:52)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-01-2021، 22:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من رسیدم تیم ملی ولی پام شکست به بازی ها نرسیدم اولین بازی دوستانه با تیم نوجوانان سایپا دفاع اوند رو پام مچم شکست

خوش ب حالت
من از همین شکستنا خیلی میترسم/:
کاش منم والیبالیست شم):
فعلا بای