انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینجاست که شاعر میگه
ای جان چو رو نمودی
جان و دلم ربودی
._.
عه سهلام داداشی ._.
(18-01-2021، 12:42)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 12:38)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ژونننن سلامممم

ارمین چرا هرکی دور و بر توعه تن فردوسی بنده خدارو تو گور میلرزونه؟

پادگان کفشدوزکی اینا رو اینجوری کرده خخخخ
درست میشن منم اولش مث اینا بودم خخخخ
(18-01-2021، 12:41)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 12:28)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"

سلام هستی؟

دریا نیستی چه خبر؟ اوپس حوصلم سر رفته

زیرشو کم کن Big Grin

بیام پیشت حرص داداشاتو در بیاریم؟ Big Grin
(18-01-2021، 12:43)Lisa_raha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه سهلام داداشی ._.

عه علیک سلام آبجی ._.

آبجی بلاگفا هم نیومدی جهنم ... ولی اینجا حتما بیا عشق میکنی ._.
هنو اولاته گیجی منم اینجوری بودم
(18-01-2021، 12:45)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 12:41)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دریا نیستی چه خبر؟ اوپس حوصلم سر رفته

زیرشو کم کن Big Grin

ا خوب شد گفتی Big Grin Dodgy
دریا میام تو افق محوت میکنم هاااااا صد باررر گفتم داداشامو بیخیال شوووو Big Grin

رمانو خوندی؟
هان ? ._.
اها باش سعی میکنم بویام ._.
حوصله اشنایی با ابزار جدید ندارم اخه  Telegh_02
(18-01-2021، 12:51)Lisa_raha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هان ? ._.

آفرین گلم
اگه از یه موضوع یا ارسالی خوشت اومد اون پایین دکمه سپاس رو بزن
اگه خواستی نقل قول کنی نقل قول رو بزن
خواستی پاسخ بدی مثل من اون پاسخ رو بزن
و سوالی داشتی بپرس
و.... وییییی خرذوق شدم رففففف
(18-01-2021، 12:51)Lisa_raha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هان ? ._.

خودم همه چیو یادت میدممممممم رهایک مادییییییی *-* Big Grin Heart
(18-01-2021، 12:50)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2021، 12:45)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیرشو کم کن Big Grin

ا خوب شد گفتی Big Grin Dodgy
دریا میام تو افق محوت میکنم هاااااا صد باررر گفتم داداشامو بیخیال شوووو Big Grin

رمانو خوندی؟

بله هنوزم میگم مراقب باش ته نگیره Big Grin

نوچ نوچ دیاکو عشق خودومه Heart داریوشم که عین داداشمه خودتم که خواهرمی حالا که اینطور شد میام حرص سه تا تونو در میارم Big Grin Big Grin

بله خوندم رمان خارجی هم خوندم 2