انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگو آزاد نسخه ی 396 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-01-2021، 21:36)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-01-2021، 21:35)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب برید/:
سهون عروسک خریده میخوایم عروسک بازی کنیم/:

چشام روشن :/ چشم باباتم روشن تر :/

خب چیه؟/:
من باربی دوس دارم برام باربی خریده/:
(14-01-2021، 21:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-01-2021، 21:30)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=||| چه ربطی داره...بلوغ دختر و پسر نداره که...عموما دخترا از 12 سالگی شروع میشه پسرا از 13 سالگی
شما تازه اول کاری....من وسطش گیر کردم :////

پسرا دوازده سالگی دخترا نه سالگی/:

:/// اون سن تکلیفه...دخترا نه سالگی پسرا چهارده سالگی
فقطم مال دین اسلامه...اصن هیچ ربطی به بلوغ نداره...
فواید آشغال: باعث میشه بقیه به اونا نگا کنن و آدم خوبی شن
(14-01-2021، 21:37)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فواید آشغال: باعث میشه بقیه به اونا نگا کنن و آدم خوبی شن

هارمانم بابا نرده چار شافم ://
(14-01-2021، 21:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-01-2021، 21:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسرا دوازده سالگی دخترا نه سالگی/:

yo okay/:

(14-01-2021، 21:36)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-01-2021، 21:31)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب اوکی ولی دخترا از نه سالگی شرو میشه منم اولش نیستم///:
انقدم چس نکنید خودتونو افسرده ام نباشید انرژی منفیا/:

//:
آخه طول میکشه تا بیاد/:

دخترایی که از 9 شروع میشه بلوغ زودرس دارن منم بلوغ زود رس دارم 11 سالگی بلوغم شروع شد:/38

خب برا پسر 11 سالگی زوده ولی برا دختر نه برا دختر اگه زیر هشت سال شرو شه زودرسه ن نه سال
(14-01-2021، 21:40)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-01-2021، 21:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

yo okay/:

(14-01-2021، 21:36)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخترایی که از 9 شروع میشه بلوغ زودرس دارن منم بلوغ زود رس دارم 11 سالگی بلوغم شروع شد:/38

خب برا پسر 11 سالگی زوده ولی برا دختر نه برا دختر اگه زیر هشت سال شرو شه زودرسه ن نه سال

یادم باشه به سهون بگم اینارو بت یاد بده :///
(14-01-2021، 21:40)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

yo okay/:

(14-01-2021، 21:36)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخترایی  که از 9 شروع میشه بلوغ زودرس دارن منم بلوغ زود رس دارم 11 سالگی بلوغم شروع شد:/38

9 سال که هیچی نیس تازه بچس سعنس از نه سالگی رحمش رشد میکنه:/
حرفی میزنیا
(14-01-2021، 21:42)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
yo okay/:

حرفی میزنیا

وقتی درباره چیزی نمیدونی حرف نزن و یکم تحقیق کن/:
(14-01-2021، 21:42)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
yo okay/:

حرفی میزنیا

کلاس هفتم بشون میگن چیه :/// توهم سال دیگه بت میگن :/// کلاس هشتم
بابا بس کنین به خدا آرش از همتون شادتره من همیشه شاهد نیشخندشم ولی شما هی :/ میندازین وسط :/