انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-03-2021، 16:11)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:37)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا اشتباه!!
آرمی در تمام دنیا (قبلا) به عنوان سربازان ارتش شناخته میشه!!
آرمی ها (فن های bts) یه جور سربازای زمینی بی تی اسن!!

نقل قول از خودمه .-.

شلام ._.
خوبی؟!
اصل میدی لطفا؟! .-.

معنیش همونه ._.
همه جا من دیدم میگن پسران ضد گلوله ۰-۰
کشتیمون خو قبلا تو یه مقاله خونده بودم به این معنیه
همشم اشتباه نیس که میگی اشتباهه

ببخشید آنجل اویل امروز یه نمه عصبانیم تند تایپ کردم!
معذرت میخوام
درست میگی بالاخره من هنوز زیاد نمیدونم مرسی بهم گفتی و اصلاحش کردی
من بعدا میام فعلا بای به همتون ۰-۰
(03-03-2021، 16:15)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:11)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهنگاش ارامش خاصی میده به ادم .________==____=====_____.

آهنگای تتلو آدمو دیوانه میکنه انقد خوبن
تتلو ی فلجو درمان کرده بود
ظبط باز بوده آهنگ تتلو رو ظبط بوده
باعث میشه فلجه از رو ویلچر پاشه و ظبطو خاموش کنه/:

واو!

میگن استاد شجریان بعد از گوش دادن تتلو سکته کردن ! :/
(03-03-2021، 16:24)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:15)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهنگای تتلو آدمو دیوانه میکنه انقد خوبن
تتلو ی فلجو درمان کرده بود
ظبط باز بوده آهنگ تتلو رو ظبط بوده
باعث میشه فلجه از رو ویلچر پاشه و ظبطو خاموش کنه/:

واو!

واقعا؟

من عکس تتلو ر و نشون مادربزرگم دادم..
خدا رحمتش کنه

بیا بالا
من تنهام):
(03-03-2021، 16:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:56)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله ی مان پوکیدندی  :ngh:
بخواب
من امروز چنان خواب مهیجی داشتم که شبیه فیلم هالیوودی بود.-.
من خوابم نمی بینم آخه !
اگرم ببینم یه سری خزعبلِ بی مفهوم :V
(03-03-2021، 16:33)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخواب
من امروز چنان خواب مهیجی داشتم که شبیه فیلم هالیوودی بود.-.
من خوابم نمی بینم آخه !
ظهرا میخوابی؟
(03-03-2021، 16:27)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:24)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واو!

واقعا؟

من عکس تتلو ر و نشون مادربزرگم دادم..
خدا رحمتش کنه

جرررر
(03-03-2021، 16:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:33)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خوابم نمی بینم آخه !
ظهرا میخوابی؟
نه معمولا ..
چون اکثر روزای هفته یدونه کلاس هفت و نیم صب دارم یدونه ظهر یا بعد از ظهر
تو این فاصله ، ی یه ساعتی می خوابم :>
شما دوازدهمی؟ .-.
(03-03-2021، 16:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا بالا
من تنهام):

انقدر حرف خواب زدین منم خوابم گرفت ._.
خواب خوبه ._.