انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-03-2021، 16:37)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ظهرا میخوابی؟
نه معمولا ..
چون اکثر روزای هفته یدونه کلاس هفت و نیم صب دارم یدونه ظهر یا بعد از ظهر
تو این فاصله ، ی یه ساعتی می خوابم :>
شما دوازدهمی؟ .-.

معمولا خودِ من ظهرا خواب میبینم...شاید برای بقیه هم اینطوری باشه
یه بار امتحان کن!(:
دوازدهم؟!@_@
نه بانو هشتم که در اصل باید نهم بودم*بدی های نیمه دومی-_-

(03-03-2021، 16:39)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا بالا
من تنهام):

انقدر حرف خواب زدین منم خوابم گرفت ._.

بیا بغلم بخوابzZz
(03-03-2021، 16:44)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:37)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه معمولا ..
چون اکثر روزای هفته یدونه کلاس هفت و نیم صب دارم یدونه ظهر یا بعد از ظهر
تو این فاصله ، ی یه ساعتی می خوابم :>
شما دوازدهمی؟ .-.
یه بار امتحان کن!(:
دوازدهم؟!@_@
طی تحقیقات میدانی من (چاخان :>) بستگی به اون فرد داره .. بعضیا کلا خیلی خواب می بینن ، بعضیام خیلی کم Telegh_26
عیح ._.* چه کوچول ._.* بیا بخلم ._.*
(03-03-2021، 16:47)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 16:44)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه بار امتحان کن!(:
دوازدهم؟!@_@
طی تحقیقات میدانی من (چاخان :>) بستگی به اون فرد داره .. بعضیا کلا خیلی خواب می بینن ، بعضیام خیلی کم  Telegh_26
عیح ._.* چه کوچول ._.* بیا بخلم ._.*
هوم بله<:ولی بازم یه فرضیه بود.دقت کردید هیچکس حتی دانشمندا هم دلیل خواب دیدنو نمی دونن؟!
کوچولو خودتیی-_-*
(03-03-2021، 15:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:02)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای ترررشی:/
تنکیو ی سرم ب اونجا بزنم ی تیکه از خورشیدم میارم با خودم ک کلا محوت کنم از رو زمین :/
ای خورشت کرفس

دد اینو بفرستش فضااااااااا

چیکار کرده مگه؟ |=

(03-03-2021، 14:55)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:15)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بح بح چطوری داداش؟ (=
ای کَلَک 14k

شکر
خودت چطوری؟

ای جونم (:
سرم داره میترکه !
خیلی خستم اصلا نمیتونم بخوابم ! .-.
(03-03-2021، 17:00)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرم داره میترکه !

خاب دکتر ملیکا وارد میشود<:*لبخندی ملیح
خاب ۳ تا روش داریم
¹خوردن قرص مسکن مثل کلداکس البته امکان داره شما رو بگیره و شما به یه خواب ۵ ۶ ساعته برید
²کمپرس کردن که ترجیا با دستگاه بخور باشه بهتره اگه دستگاه بخور در دسترس نیست بخاری یا سشوار هم خوبه و میشه
³خوردن مایعات گرم مثل چایی و دمنوش اعصاب
(03-03-2021، 17:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 17:00)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرم داره میترکه !

خاب ۳ تا روش داریم
¹خوردن قرص مسکن مثل کلداکس البته امکان داره شما رو بگیره و شما به یه خواب ۵ ۶ ساعته برید
²کمپرس کردن که ترجیا با دستگاه بخور باشه بهتره  اگه دستگاه بخور در دسترس نیست بخاری یا سشوار هم خوبه و میشه

ممنون خانم دکتر (;
چرا دلم براکسی تنگ شده که ندیدمش؟(:
(03-03-2021، 17:56)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 17:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب ۳ تا روش داریم
²کمپرس کردن که ترجیا با دستگاه بخور باشه بهتره  اگه دستگاه بخور در دسترس نیست بخاری یا سشوار هم خوبه و میشه

ممنون خانم دکتر (;

بهتر شدید؟!
(03-03-2021، 17:58)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 17:56)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون خانم دکتر (;

بهتر شدید؟!

کمی (=
من نیستم خوش میگذره *.*؟