انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-03-2021، 23:14)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا همه چی به کنارررررر
ولی تو دلت واسه من تنگ نشده؟ -__-
به جایی رسیده بودم که دلم برای آمورم هم تنگ نمیشده!

):
الان چطوری ؟
(06-03-2021، 23:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:14)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

):
الان چطوری ؟
الانم مقصر حالمو که میبینم فقط میتونم سکوت کنم!
(06-03-2021، 23:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانمِ آناهید احساس می کنم به زبونِ سیّاره دیگه ای حرف می زنید.
نه که کلمات فرق داشته باشه ها نه لفظ همونه ولی ارجاع خارجیش فرق می کنه. مثلاً من می گم سیب و ارجاع خارجیش میوه سرخ رنگ و دایره واره که به درخت آویزونه ولی شما اگه بگید سیب معلوم نیست ارجاعش به چی بر می گرده.
ارور404
آره کلاهام رِ ندیدی؟
نه ._.

چه زبون شیرینی シ
مادری یا تفریحی؟!
کجایی هستش؟!

این کلاهام :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s17.picofile.com/file/8427170634/20210306_235453.jpg

خیلی دلم می خواست لهجه داشته باشم ولی متاسّفانه ندارم و این ها تصنعیه.
سعی می کنم بوشهری باشه‌ و ‌فتحه ها رو ضمّه کنم‌.
(06-03-2021، 23:16)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها !
همتونو محروم میکنم تا فردا صبحا

مطمئنی همه رو؟:V

هار هار هار

Lol
زورم به تو یکی نمیرسه ولی lololo
(06-03-2021، 23:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

):
الان چطوری ؟

مدیر جان من قعالیتمو از امروز شروع کردم 5 تا موضوع هم زدم خدا بخواد30 روز روزی 4 تا موضوع بزنیم 16 فروردین شرایط نویسنده شدن رو داریم؟
بهار.-.
(06-03-2021، 23:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:16)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئنی همه رو؟:V

هار هار هار

Lol
14k بیشتر هار هار هار
(06-03-2021، 23:18)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
):
الان چطوری ؟

مدیر جان من قعالیتمو از امروز شروع کردم 5 تا موضوع هم زدم خدا بخواد30 روز روزی 4 تا موضوع بزنیم 16 فروردین شرایط نویسنده شدن رو داریم؟

بله بله من خودم حواسم بود اتفاقا ^^
اگه همینجوری پیش بری چراکه نه ؟

(06-03-2021، 23:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهار.-.

ناراحتم کردی دختر ..
(06-03-2021، 23:18)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه ._.

چه زبون شیرینی シ
مادری یا تفریحی؟!
کجایی هستش؟!

این کلاهام :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s17.picofile.com/file/8427170634/20210306_235453.jpg

خیلی دلم می خواست لهجه داشته باشم ولی متاسّفانه ندارم و این ها تصنعیه.
سعی می کنم بوشهری باشه‌ و ‌فتحه ها رو ضمّه کنم‌.
چ خوشگل *-*

تصنعی هم عالمی داره シ
میدونستی از صد تا کلمت فقط سی و هشتاشو متوجه میشم؟! シ
(06-03-2021، 23:19)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Lol
14k بیشتر هار هار هار

تورو میدم دست خودِ صابر ( لبخند شیطانی )