انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-03-2021، 8:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-03-2021، 8:06)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Alena از روسیه

یه زن دیگه هم میگیرم شک نکن
وایی تو اخر منو سکته میدی/:
شب خواب دیدم اومدم عروسیت جر

این زن خوبیه
(07-03-2021، 9:28)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-03-2021، 6:24)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ها ٠-٠ *وی ای که تا الان آفلاین بوده است (آقا انصافا من چجوری مثل کسی وی هم بنویسم وی ای @-@ چجوری نوشته میشه خو)*
ولمون کن بزار بخوابیم نیم ساعت خواب قبل کلاس جز شیرین ترین لحظات عمره بعله ٠-٠
بیا حالا یه سلامیم میکنیم انقده متنظر بود بچه ٠-٠=| یاععععع
البته اون قسمت حیوانیش و دست و پا چلفتیش با تو بودا در وصف من چیزی هم رده خودم پیدا نمیشه اصن که بگه بعله ٠-٠
صبح عالیان گرامی متعالی ٠-٠

٠-٠
یاع اینا رو مادی کبیر جواب نمیده بچه برو چاره ی دیگری بندیش برا حرص دادن من ٠-٠
صبحتم بخیر ٠-٠ *وی میکپد* (به همین مختصری ٠-٠)
باعش ولی منم حرص نمیخورم!!
دازایمو دارم چون *-*

خب من برم با دازای جیگرم یه درو درو Tongue

من خوبمممممممممممممممم!! من خوبمممممممممممممم!!! ^0^ *میگم شما چاقوی منو ندیدین (´・ω・`)?*
اصن پسرام مال منن یاعععععع ._.
برو بزار با پسرام تنها باشم *-*
(07-03-2021، 9:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-03-2021، 8:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایی تو اخر منو سکته میدی/:
شب خواب دیدم اومدم عروسیت جر

این زن خوبیه
//:ای جان
واقعا هندسه رو درک نمیکنم
خاب یه شکل مثلثه
من باید بیام معلوم کنم مثلثه اونم با فرمول
سمسنربجبجفجقثتثثخقجقترفجقجیجیخبارف
(07-03-2021، 9:43)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-03-2021، 9:28)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باعش ولی منم حرص نمیخورم!!
دازایمو دارم چون *-*

خب من برم با دازای جیگرم یه درو درو Tongue

من خوبمممممممممممممممم!! من خوبمممممممممممممم!!! ^0^ *میگم شما چاقوی منو ندیدین (´・ω・`)?*
اصن پسرام مال منن یاعععععع ._.
برو بزار با پسرام تنها باشم *-*
پسرا که از قبل مال من بود ;D

تو رو با شلیل گندیدت تنها میزاریم!!
(07-03-2021، 9:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب یه شکل مثلثه

اخه هندسه به چه دردی میخوره تو زندگی؟!

(07-03-2021، 9:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-03-2021، 9:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب یه شکل مثلثه

اخه هندسه به چه دردی میخوره تو زندگی؟!

معلمای روان پریش
هندسه!عذاب زندگانیه دخترم...
(07-03-2021، 9:51)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هندسه!عذاب زندگانیه دخترم...

فردا ازس امتحان دارم
و هیچیییی بلد نیستم
حتی ۱ صفحه
خدا رو شکر من ترک تحصیل کردم シ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قشنگ دقت کن ببین این شبیه کیه
تو ارایشگاه چشمم خورد بهش Telegh_01
اگ فهمیدی اون یکی اسمشو بگو اوک؟

بنگر ببین اشنا میاد یا ن