انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-03-2021، 23:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جرررر
واییی چه عکسه خوب شدهههه بودددد
یجبحهیهف۸قخقاافا

دیدی؟ O_O
من خوردم ریختم برگام موند!!!!
دیگه باید شوهرم داد:v
بزارمش تو عکس از خود؟!
(06-03-2021، 23:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:09)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاممممم دیدی اومدم-.-!

اصلا همه چی به کنارررررر
ولی تو دلت واسه من تنگ نشده؟ -__-
به جایی رسیده بودم که دلم برای آمورم هم تنگ نمیشده!
بچه ها !
همتونو محروم میکنم تا فردا صبحا
(06-03-2021، 23:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسم الله الرحمن الرحیم.
خب باشه دیگه نمی گم الکسیس.

قضیه خیلی بزرگ تر از ایناست -.-

(06-03-2021، 23:13)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانمِ آناهید احساس می کنم به زبونِ سیّاره دیگه ای حرف می زنید.
نه که کلمات فرق داشته باشه ها نه لفظ همونه ولی ارجاع خارجیش فرق می کنه. مثلاً من می گم سیب و ارجاع خارجیش میوه سرخ رنگ و دایره واره که به درخت آویزونه ولی شما اگه بگید سیب معلوم نیست ارجاعش به چی بر می گرده.
ارور404

آره کلاهام رِ ندیدی؟
زورمه عکس اپلود کنم به مولا...
اسم نمیارم یه بزرگی سر همین قضیه رنگ ابی قرمز که میگفتی اومده دخالت کرده تو کار...
من هر پی خودم بفهمم به زبون میارم#سیس ماست

اوووو
حالا کم کم دارم سر در میارم.
(06-03-2021، 23:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جرررررر:v

فکر کنم با ملیم باید یه صحبت ریزی داشته باشی v:

ایشونو کلا ویرایش کردم دیگه
(06-03-2021، 23:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:08)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آناهیدم مادر-.- رجهزهبلرجلبح
خانمِ آناهید احساس می کنم به زبونِ سیّاره دیگه ای حرف می زنید.
نه که کلمات فرق داشته باشه ها نه لفظ همونه ولی ارجاع خارجیش فرق می کنه. مثلاً من می گم سیب و ارجاع خارجیش میوه سرخ رنگ و دایره واره که به درخت آویزونه ولی شما اگه بگید سیب معلوم نیست ارجاعش به چی بر می گرده.
ارور404
(06-03-2021، 23:08)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من و این همه خوشبختی محاله シ
کلاه میزاری؟!
آره کلاهام رِ ندیدی؟
نه ._.

چه زبون شیرینی シ
مادری یا تفریحی؟!
کجایی هستش؟!
(06-03-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها !

آقا من نفهمیدم چه کار اشتباهی کردیم بحث سر هیدن و بی تی اس و ماشین آبی و قرمز بود.
(06-03-2021، 23:14)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدی؟ O_O
من خوردم ریختم برگام موند!!!!
دیگه باید شوهرم داد:v
بزارمش تو عکس از خود؟!

من که پسندیدم ^-^
(06-03-2021، 23:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2021، 23:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فکر کنم با ملیم باید یه صحبت ریزی داشته باشی v:

ایشونو کلا ویرایش کردم دیگه

تاکی تبعیض؟ :vv
(06-03-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها !

مطمئنی همه رو؟:V

هار هار هار