انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-03-2021، 15:03)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:00)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک ک تو گورم نبود مرسی
نیست ک گور من از طلاس ب خاطر همین گفتم:/
نارسیسم در گور!
طلا ها رو ببر بده ب عمت =)

عمم سرتاپاش طلاس ب طلا نیاز نداره
میخوای خودت بیا ی کمی بردار خودتو از این بدبختی نجات بده:/
(03-03-2021، 15:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:00)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِی ...
کی منُ می نویسی ؟ ._.*  :ngh:
چون روایت خطی نیست و سیلان داره ، اگه به گذشته و حال برم باید اپیزود بعد برگردم به حال تا خواننده گم و گور نشه،
برای همین این اپیزود برگشت به ماجراهای قبلی.
انشاءالله اپیزود بعدی یا بعدیش.
: دی

هومم باوش ._.* :ngh:
(03-03-2021، 14:52)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:50)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامم...

چه پارادوکسی
کاغذ و قاف .

سلام بِرار.
همیشه طرف رپ باش  نه رپر

سلام دادا
(03-03-2021، 15:03)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:57)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نم
دقیقا
ولی خب دیگه زحمت خوشون نبوده:/

خلاصه باباهه هم زحمت کشیده دیگه !

گاهی پسر زحمت میکشه کل خانواده راحتن
گاهی پدر...

و‌خیلی حالات دیگه

بلی درسته
نکنه خودت هم جزو حالت اولی؟:/
(03-03-2021، 15:02)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هنوز انشامو ننوشتم|:
من بچتم مادر

انشـا چیزیه اخه لامصب!

خیلی غلط می خوری :+
تا ساعت 5 وقت دارم باید بفرستم خالم بنویسه برام._.
عررر عمم رفت ترکیههه بعد بهم کارت هدیه 200 تومنی داد و اون لباسی ک تو عکس از خود پوشیدم همون کرمییی
(03-03-2021، 15:04)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون روایت خطی نیست و سیلان داره ، اگه به گذشته و حال برم باید اپیزود بعد برگردم به حال تا خواننده گم و گور نشه،
برای همین این اپیزود برگشت به ماجراهای قبلی.
انشاءالله اپیزود بعدی یا بعدیش.

هومم باوش ._.* :ngh:

برای امیرحسین هم برنامه ریختم.

(03-03-2021، 15:04)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:52)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه پارادوکسی
کاغذ و قاف .

سلام بِرار.
همیشه طرف رپ باش  نه رپر

سلام دادا

درود بر این تئوری.

احوالِ شریف؟
(03-03-2021، 15:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 14:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عوضش من اونیم که همه بهش اعتماد دارن و فلان. یوهاهاهاها. 
هه
در عوضی بعضیا هم دلشون میخواد کنار من بشینن که هیچ
تازه بم اعتماد دارن و اگه گندی زدن میان بم میگن
دلت بسوزه =)

هیچم دلم نسوخت. اینا برای ما خاطره‌ست. هاه. *اموجی عینک آفتابی*

ولی تو اونجور مسائل قابل اعتمادترین شقایقه جدی. خیلییی دهنش قرصه این زن. :")
(03-03-2021، 15:05)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:04)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هومم باوش ._.*  :ngh:
برای امیرحسین هم برنامه ریختم.
بریز بریز .. بهش نگو ولی یهو بیاد بخونه بگُرخه pe5
(03-03-2021، 15:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:02)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای ترررشی:/
تنکیو ی سرم ب اونجا بزنم ی تیکه از خورشیدم میارم با خودم ک کلا محوت کنم از رو زمین :/
ای خورشت کرفس

دد اینو بفرستش فضااااااااا

ای کله پاااچه:/
عرررر آقای مدیر ددیته؟:/
فک کنم ی دره مهربون تر از ت باشه
ی نمه ب ددیت میرفتی بد نبودااا:/
(03-03-2021، 15:05)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2021، 15:03)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلاصه باباهه هم زحمت کشیده دیگه !

گاهی پسر زحمت میکشه کل خانواده راحتن
گاهی پدر...

و‌خیلی حالات دیگه

بلی درسته
نکنه خودت هم جزو حالت اولی؟:/

خلاصه یه حالتی هستم مهم نیست