انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2021، 15:26)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:24)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز بعد مدت ها در ماینکرفت مُردم
ولی مهم اینه که هیچ کاری نکردم...
عاشق ماینکرافتم (:
لعنتی برام عین موزیک ویدیو bts عه (:

چند وقته بازی میکنی؟!
از وقتی که فهمیدن ورژن بتا اومده.
(07-04-2021، 15:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:20)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیر جان اون سوالتو  که از ارمین پرسیدی پاک کن طفلکی بیاد ببینه نا امید میشه از زندگی.
خیلی وقته شدم!
از کجا معلوم شاید آرمینا هستم!

ارمینا ورمیداره سیبیلشو بزنه بعد باهاش لبشو زخم کنه؟
(07-04-2021، 15:27)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:26)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشق ماینکرافتم (:
لعنتی برام عین موزیک ویدیو bts عه (:

چند وقته بازی میکنی؟!
از وقتی که فهمیدن ورژن بتا اومده.
اوم من خیلی بیشتر!
چند ساله!
سه چهار سال!

یادش بخیر چقدر ذوق میکردم یه رازشو یاد میگرفتم (:
از بچگی عاشق صدا بارون بودم....
البته این صدا بارون نیست صدای کُتلته... Telegh_01
(07-04-2021، 15:30)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی وقته شدم!
از کجا معلوم شاید آرمینا هستم!

من هیچی نمیدونم!
جنسیتمو، سنمو، قدمو، وزنمو، اسممو، هیچی از این دنیا لعنتی نامعلوم نمیدونم!
نمیدونم کی دوستمه که دشمن!
کی نجیبه کی آویزون!
کی خوبه کی بد!
کی سیره کی گشنش!

یکم اووردوز کردم اونم عیبی نداره -.-
(07-04-2021، 15:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:30)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچی نمیدونم!
کی نجیبه کی آویزون!
کی خوبه کی بد!
کی سیره کی گشنش!

درکت میکنم.
(07-04-2021، 15:36)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچی نمیدونم!
کی نجیبه کی آویزون!
کی خوبه کی بد!
کی سیره کی گشنش!

درکت میکنم.
با شنیدن و دیدن کسی نمیتونه درک کنه!
باید جای من باشی!
تا صبح هم بگی درکت میکنم باور نمیکنم (:
چجورییییی وقتی بچه بودم این بازیو میرفتمممممممم
چی میشه رد بشی از کوچمون؟
(07-04-2021، 15:39)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2021، 15:36)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درکت میکنم.
با شنیدن و دیدن کسی نمیتونه درک کنه!
باید جای من باشی!
تا صبح هم بگی درکت میکنم باور نمیکنم (:

من گفتم داشتن همچین حسی رو درک میکنم نه خودتو.