انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

(05-04-2021، 22:33)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2021، 22:31)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره. واسه خودمم عجیبه. 

...پیش به سوی خلسه و بعد از ان خواب شفاف -_-

میخوام ارتباط برقرار کنم امشب اگه بشه -___-

خلسه چیه؟ سیگار لابد. یا مدیتیشن؟ راستی امتحانش کردم. تفاوت چندانی احساس نکردم ولی. شاید اشتباه انجامش دادم.  Telegh_26
موفق باشی. :| 
(05-04-2021، 22:33)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2021، 22:31)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره. واسه خودمم عجیبه. 

یاد انیمیشن روح افتادم .-.
(05-04-2021، 22:40)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خلسه چیه؟ سیگار لابد. یا مدیتیشن؟ راستی امتحانش کردم. تفاوت چندانی احساس نکردم ولی. شاید اشتباه انجامش دادم.  Telegh_26
موفق باشی. :| 

خلسه روح...رهایی روح....میگن چیزی بین خواب و بیداری...

تو این حالت میشه راحتتر خواب شفاف دید...

مدیتیشن....خوبه انجام بده....حتی پشت میز D:

(05-04-2021، 22:41)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

یاد انیمیشن روح افتادم .-.

):
ندیدمش هنوز...
(05-04-2021، 22:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2021، 22:32)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجا میخواستم باهات بحرفم هنوز:/
ها نمیدونم پیشونیم منو کجا میشونه!
نه بحرف حالا هستم (:
آدم از فرداش خبر نداره ک!
حرفای عجیب میزنی نمیدونم چی نزدی:/
کی خبر داره :/
(05-04-2021، 22:37)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام فرزندانم D:
چطورین؟!
سلام ^~^
داغون بودم راستش ولی تو اومدی...(:

+وحید من بمیرم حتما به یکی بگو بهت همیشه گل بده (:
☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~ 59
کارم به جایی رسیده که باید گاو بکشم._.
*لعنت به این زندگی
[/quote]

):
ندیدمش هنوز...
[/quote]

تو همین مایه هاس .-.
ولی فکر نکنم خلسه کار راحتی باشه مراقبه زیاد میخواد .-.
(05-04-2021، 22:45)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلسه روح...رهایی روح....میگن چیزی بین خواب و بیداری...

تو این حالت میشه راحتتر خواب شفاف دید...

مدیتیشن....خوبه انجام بده....حتی پشت میز D:

که اینطور...

(05-04-2021، 22:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کارم به جایی رسیده که باید گاو بکشم._.
*لعنت به این زندگی

ملی گاوکش. :دی
(05-04-2021، 22:46)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-04-2021، 22:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ها نمیدونم پیشونیم منو کجا میشونه!
نه بحرف حالا هستم (:
آدم از فرداش خبر نداره ک!
حرفای عجیب میزنی نمیدونم چی نزدی:/
کی خبر داره :/
فرجامم فرا رسیده (:
هیشکی!
در کل بدون که شاید بیام به خوابت و خیلی دوست داشتم باهات حرف بزنم!
خیلی برام مهم هستی و میخوام همه حرفای دلمو به همه بزنم!