انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-04-2021، 13:16)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2021، 13:15)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وا این دیگه چ پیشنهادیه/=
اخه کجا بریم سر صبی  اونم دختر تنها
چ کنیم

یه راه دیگم داره. به زن باردار واجب نیست. Big Grin
باران نظرت راجب این چیه؟

(09-04-2021، 13:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هن؟!
کاش مردا مجبور بودن حداقل ی روز در سال ، حس دخترا رو درک کنن-___-
با این وضع پسران سرزمینم چیز چرتی گفتی

عذرخواهم
کدام وضع
(09-04-2021، 13:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2021، 13:15)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به این میگن کلاه شرعی .
+
درسته همه نیستن. ما چشامون اشعه x هست همه چیزو میبینیم.

دقیقا منم بش گفتم با این کار کیو گول میزنیم خودمونو یا خدا رو؟:/

افرین خیلی درست گفتی
من ک فک نکنم بگیرم
_
هر چی میکشیم از دست این حاجیاس
(09-04-2021، 13:18)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک سرم درد میگیره روزه میگیرم._.
آب بدنم کم میشه._.

چرا تو انقد مث منی@_@
(09-04-2021، 13:18)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک سرم درد میگیره روزه میگیرم._.
آب بدنم کم میشه._.

برای بدنت ضرر داشته باشه نباید بگیری
(09-04-2021، 13:19)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2021، 13:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا منم بش گفتم با این کار کیو گول میزنیم خودمونو یا خدا رو؟:/

افرین خیلی درست گفتی
من ک فک نکنم بگیرم
_
هر چی میکشیم از دست این حاجیاس

والا نمیدونم من ک اعتقاد ندارم اصن ولی شاید انجامش بدمTelegh_01
(09-04-2021، 13:17)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2021، 13:16)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس شما میگین همین نام کاربری رو بزارم ولی بدون ستاره؟

اره خوبه ^_^
ولی فونت هم تغیر کنه جالب میشه
چشم هر چی شما بفرمایید
(09-04-2021، 13:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2021، 13:16)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باران نظرت راجب این چیه؟

عذرخواهم
کدام وضع
ادمی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد.
منم تو شونم راه نمیدم توضیح شفاف بدم.
تو کجایی الان ببین دنبال تو چجوری میگردم ute
بودی شهرو چراغونی میکردم c24
من تو رو زندونی میکردم که نری فقط!aah
[ -> ]
(09-04-2021، 13:15)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وا این دیگه چ پیشنهادیه/=
اخه کجا بریم سر صبی  اونم دختر تنها
چ کنیم

باران نظرت راجب این چیه؟

(09-04-2021، 13:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هن؟!
کاش مردا مجبور بودن حداقل ی روز در سال ، حس دخترا رو درک کنن-___-
هعی راه حل عمتو برا من نگو*.*
من عشق روزه ام ی بار ۹ سالم بود پس افتادم بردنم بیمارستان ولی ب هیچ وجه قبول نکردم روزمو بشکنم:////
دخمل تا این حد پایبند ب اعتقاداتش کجا دیدین؟:/