انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسی هیچ تصوری از این بنده حقیر نمیکنه؟):
سهون تا چ حد میخواد موهاشو بلند کنه؟ ._.
مرسی دوستان خیلی لطف دارید ^.^
(04-04-2021، 10:24)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2021، 9:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~ 17

به این میگم یه کاور تمیز (:

چقدر خزه اسم آهنگو فینگیلیش مینویسن رو کاورggre یه ذره خلاقیت بد نیست
اتفاقا من از کاورایی که اسم آهنگو انگلیسی نوشتن بدم میاد!
چون نظمو بهم میزن!
یا باید همه فینگیلیش بنویسن یا انگلیش!
خب فینگیلیش بهتره چون بعضیا کلمات انگلیسی رو نمیدونن!

(04-04-2021، 11:00)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2021، 9:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~ 17

به این میگم یه کاور تمیز (:
شیر نبود مگه Bf6
چوم 33
اقا من چقدر خوشبختم  Confused
یروز s21 سامسونگ برنده میشم، یروز ایفون دوازده اپل، امروزم پیکسل ۴ گوگل بردم  Bg2
(04-04-2021، 13:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یروز s21 سامسونگ برنده میشم، یروز ایفون دوازده اپل، امروزم پیکسل ۴ گوگل بردم  Bg2
ممد خوش شانس واو!
خب یکیشو بده ما دیه :v
(04-04-2021، 13:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ممد گواینامه داری میخوام ماشین ثبت نام کنم:/
شانست خوبه در میاد به اسمت:|

(04-04-2021، 11:27)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مبارکا باشه الاغ صورتی شدنت خنگولم
(04-04-2021، 14:52)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2021، 11:27)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرسی(:
اخطار؟:دی
(04-04-2021، 15:00)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2021، 14:52)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی(:
اخطار؟:دی

بع موقعش منم مدیر میشم4fvf

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایــن چــقدِ تــــویـیD;