انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

تو ما کجایی؟
(10-04-2021، 21:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 21:58)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخی دلم سوخت برا بابات چه درد شوتوری تحمل کردع.-.
نگوووووو حالم درد کرد
هعی واقعا بیچاره بابام.-.

من هر چی درست کنم اگع یکی ی نمه ایراد بگیره میگم همینع ک هست *_*
(10-04-2021، 22:15)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 22:11)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خوبه. دست ما رو هم بگیر.
:دی
D:
فکر میکردم بیش از 20 سالته با این همه شعور و ادبیات (:
پس بگو چرا همش ادبی هستی (:
نفرمایید. کوچیک شوماییم بِرار.
(10-04-2021، 22:29)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هفده.
تا به حال فقط شاگرد داشتم برای ادبیّات. تدریسِ خصوصی.
ولی خب فرصت نشده که برای جایی کد بزنم.

تو شروع کردی مرد؟

تا این حد ادبیاتت چاقه؟:/
امیدوارم باشه.
المپیاد ادبیّات و اساتیدی که داشتم و اون بیست ماهی که قیدِ همه چیز رو زدیم و فقط ادبیّات خوندیم یک چنین ثمر هایی داشت.
شوما اگه کلاس بخواهید بهتون تخفیف می دم ولی.
(10-04-2021، 22:31)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 21:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگوووووو حالم درد کرد

دیکتاتور.
(10-04-2021، 22:30)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو ما کجایی؟

والا من اینجام تو گ.آ نسخه ۴۱۹:/
ت کجایی؟
(10-04-2021، 22:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 21:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای ناهار خوردیم شام هم با پدر ژان/:
بابام خداوکیلی خیلی به اعتماد به نفسم اضافه کرد خودم میفهمیدم مزشو اما میگفت عالیه دخترم/:

الکی بابا نشده که. ما مردا کلا مظلومیم
/:وقتی بهت مرد میگن که مثل یک پدر باشی!
مرد داریم تا مرد
(10-04-2021، 22:32)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 22:30)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو ما کجایی؟

والا من اینجام تو گ.آ نسخه ۴۱۹:/
ت کجایی؟

دیگه ایسگا میگیری؟
مال کجایی!
(10-04-2021، 22:32)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 22:15)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
D:
فکر میکردم بیش از 20 سالته با این همه شعور و ادبیات (:
پس بگو چرا همش ادبی هستی (:
نفرمایید. کوچیک شوماییم بِرار.

(10-04-2021، 22:29)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا این حد ادبیاتت چاقه؟:/
امیدوارم باشه.
المپیاد ادبیّات و اساتیدی که داشتم و اون بیست ماهی که قیدِ همه چیز رو زدیم و فقط ادبیّات خوندیم یک چنین ثمر هایی داشت.
شوما اگه کلاس بخواهید بهتون تخفیف می دم ولی.

عررررررر خیلی خوبع*_*
خوشا ب حالت دلاور
(10-04-2021، 22:31)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نگوووووو حالم درد کرد

حاضر جوابی به خانواده؟درسته؟!
(10-04-2021، 22:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2021، 22:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الکی بابا نشده که. ما مردا کلا مظلومیم
/:وقتی بهت مرد میگن که مثل یک پدر باشی!
مرد داریم تا مرد

اره والا من یه نمونه واقعیشم.