انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-04-2021، 15:35)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطوری میتونم یک آرمی بشم؟
راجب به گروه تحقیق مختصری کن!
یه چند تا موزیک ویدیو با ترجمه زیرنویس ببین!
راجب اعضا تحقیق مختصری کن...
بعد آرمی شدی شدی...میریم واسه مرحله بعد!
نشدی پلن B !
(03-04-2021، 18:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای ملعون نژاد پرست
#نفرین_عامون_بر_تو_باد
کی گفته من نژاد پرستم؟
(03-04-2021، 17:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2021، 12:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا به نژاد پرستی ربطش میدی؟!
سیاه پوستا نمیتونن سفید برفی بشن به تاپیک ربطی نداره!
این مطلب برا سفید پوستاست!
تقصیر ایشون چیه سیاه پوستا نمیتونن :/
این مطلب ربطی به نژاد پرستی نداره و از عنوان مشخصه که برای سفید پوست ها هست و ممکنه یک نفر که رنگ پوستش سفیده رفته رفته تیره بشه و با این عمل میتونه دوباره پوست سفیدشو بدست بیاره و خواهشا سعی کنید تو اونجور جا اسپم ندین چون برای خودتون بد یشه منم فقط بهت گفتم ناراحت نشو از حرفم!
چیزیو الکی ربط ندین(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!!!
اینا رو فکر کنم باید به سهند میگفتی اینا حرفای منه!
هوفففف چرا باید ناراحت نباشم وقتی نژاد پرست جلوه داده شدم!
مدیر محمد اسپمای سهندو پاک کرد!
سهند گیر داده بود تاپیک به نژاد پرستی مربوطه منم اونو نوشتم برا سهند ولی ریپ نزدم!
اصلا غلط کردم اه!
(03-04-2021، 18:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2021، 18:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای ملعون نژاد پرست
#نفرین_عامون_بر_تو_باد
کی گفته من نژاد پرستم؟

همه خبر دار ن پنهانش نکن
(03-04-2021، 18:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ویرایش جدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین چی پیدا کردمم

بیا تو ذوفم شریک شو.-.

بون لینکین گوی دانلود الیم

هوی بچه
سلام ب همگی

باز ما اومدیم همه فرار کردن از اینجا
(03-04-2021، 19:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ب همگی

س!
ن!م ا ه ه (:
(03-04-2021، 19:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2021، 19:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ب همگی

س!
ن!م ا ه ه (:
اصن وقتی دیدم اون بالا نوشته یه اطلاعیه
همون لحظه فهمیدم تویی

چع خبر ؟
(03-04-2021، 19:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2021، 19:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
س!
ن!م ا ه ه (:
اصن وقتی دیدم اون بالا نوشته یه اطلاعیه
همون لحظه فهمیدم تویی

چع خبر ؟
D:::: (:

منم دیدم فهمی ک ت!!
خستم ک! شش ساعت بی وقفه کار کرد!هی!
حوصل نوشت ندار!