انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-11-2013، 12:37)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها من میرم دیگه
شنبه امتحان علوم دارم
زبان هم کلی مشق داریم
تست هم که باید بزرنم
فارسی هم باید بخونم
واییییییییییییییییی
چه قدر درس دارم
همش تغسیر این ساختن مدرسه ی تیزهوشانه
اصلا کی تیزهوشان رو ساخته؟
که ما باید قبول شیم؟
ووی چه قدر من حرف میزنم
بدرود

(28-11-2013، 12:36)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:33)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:29)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نکنه سردته...من تو تهرانم دارم میپزم
مبالغه نکن:|

(28-11-2013، 12:29)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا چشات چهارتا شد اینجا خیلی گرمه عزیزم

تا حالا ده بیس بار به ارسالات نگاه کردم دیدم ارسالامون اندازه ی همه
نکنه ما دوقلو هستیم؟
اره^_^
امکانش هس^_^
ولی الان من یکی بیشتر شدمBig Grin
وایسا الان بت میرسم^_^
ت منو دیدی؟ 0_0
چیه تو رو دیدم؟
سگمو:|
عکسمو میگم دیگه:|

(28-11-2013، 12:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام Angel
اینو:|
میاد میگه سلام یه شکلک میزاره میره:|
(28-11-2013، 12:45)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:37)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها من میرم دیگه
شنبه امتحان علوم دارم
زبان هم کلی مشق داریم
تست هم که باید بزرنم
فارسی هم باید بخونم
واییییییییییییییییی
چه قدر درس دارم
که ما باید قبول شیم؟
ووی چه قدر من حرف میزنم
بدرود

(28-11-2013، 12:36)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:33)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مبالغه نکن:|

اره^_^
امکانش هس^_^
وایسا الان بت میرسم^_^
ت منو دیدی؟ 0_0
چیه تو رو دیدم؟

(28-11-2013، 12:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام Angel
عکست رو ندیدم واسم پ خ کن عکست رو اگه میشه
(28-11-2013، 12:49)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:45)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بچه ها من میرم دیگه
شنبه امتحان علوم دارم
زبان هم کلی مشق داریم
تست هم که باید بزرنم
فارسی هم باید بخونم
واییییییییییییییییی
چه قدر درس دارم
که ما باید قبول شیم؟
ووی چه قدر من حرف میزنم
بدرود

[ -> ]
[ -> ]
وایسا الان بت میرسم^_^
ت منو دیدی؟ 0_0
چیه تو رو دیدم؟

[ -> ]
سلام Angel
من عکستو دیدم؟ 0_0
(28-11-2013، 12:51)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:49)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بچه ها من میرم دیگه
شنبه امتحان علوم دارم
زبان هم کلی مشق داریم
تست هم که باید بزرنم
فارسی هم باید بخونم
واییییییییییییییییی
چه قدر درس دارم
که ما باید قبول شیم؟
ووی چه قدر من حرف میزنم
بدرود

[ -> ]
وایسا الان بت میرسم^_^
ت منو دیدی؟ 0_0
چیه تو رو دیدم؟

[ -> ]
سلام Angel
من عکستو دیدم؟ 0_0
عکس منو؟Huh
کجا کی؟:229:
(28-11-2013، 12:53)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 12:51)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بچه ها من میرم دیگه
شنبه امتحان علوم دارم
زبان هم کلی مشق داریم
تست هم که باید بزرنم
فارسی هم باید بخونم
واییییییییییییییییی
چه قدر درس دارم
که ما باید قبول شیم؟
ووی چه قدر من حرف میزنم
بدرود

چیه تو رو دیدم؟

[ -> ]
سلام Angel
من عکستو دیدم؟ 0_0
عکس منو؟Huh
کجا کی؟:229:
خنگه دارم سوال میکنم=)
نه تو عکس منو ندیدی
ســَلام
ببین اپلود نمیشه میزارم برا اوتارم سرع برش میدارم باش؟
(28-11-2013، 12:59)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین اپلود نمیشه میزارم برا اوتارم سرع برش میدارم باش؟
باشه باشه

من باید برم زود باش
منم ببینم؟