انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-11-2013، 15:45)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:44)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:39)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای همگی=|

(14-11-2013، 15:39)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:35)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با هر چی شوخی میکنی با مقدسات شوخی نکن
عاقیت خوبی نداره
میشه لدفن امضاتو عوض کنی؟:|
چرا؟
چون من با تبلت میام خعلی بزرگه امضات منم نمیتونم پست بدم:|
تازه خعلی زشته:|
ناراحت نشیا ولی مثلا میخواستی پز بدی نه تورو خدا ناراحت نشیا شوخی کردم
ببخشیدا
کجاش پز بود؟
اینکه گوفتم با تبلت میام؟:|
ببخشیدا ولی الان از گدا گرفته تا پولدار همه تبلت دارن:|
قااااااااااااااااااااااار قااااااااااااااااااااار
شیواجون سلام(ننه)
یا خدا
چرا اینقد اینا منو تحویل میگیرن؟؟؟
چیزی شده بچه ها؟؟؟
ن ب باربارا ک اول تحویل نمیگیره بعد میگه سلام جقم:|
اقاعرفان چن سالته؟
(14-11-2013، 15:46)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:45)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:43)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامی دوبارۀ بر دوستان برگشتمو الام میکنم bathtime

کی رو ؟!

چی میگۀ؟ConfusedConfused
سلام اجي
(14-11-2013، 15:48)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قااااااااااااااااااااااار قااااااااااااااااااااار

دختره ی کلاغ D:
(14-11-2013، 15:47)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:44)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:39)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای همگی=|

(14-11-2013، 15:39)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:35)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با هر چی شوخی میکنی با مقدسات شوخی نکن
عاقیت خوبی نداره
میشه لدفن امضاتو عوض کنی؟:|
چرا؟
چون من با تبلت میام خعلی بزرگه امضات منم نمیتونم پست بدم:|
تازه خعلی زشته:|
خودت زشتی=|
ناسلامتی محرمه ها
میگم عوض کن>__<
لدفن=)
سلامی دوباره بر:

شیوا

گلـــرخ

ویــدا

فاطـی!
(14-11-2013، 15:47)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2013، 15:43)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامی دوبارۀ بر دوستان برگشتمو الام میکنم bathtime

ننه به پا تو وان غرق نشی=)

ننۀ من غریغ نجاتم 25r30