انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من سعی میکنم با همه کنار بیام تا بتونم با همه دوس باشم مگه این که یکی زیاد رو اعصابم راه بره
اگه ناراحت شدی ببخشید آجی جونم
نقل قول: دیروز مسلا تیپ زدم رفتم بیرون
مامانم زنگ زده نون بخر
منم رفتم نون بخرم پسره نون واییه همچین نیشش باز شد
من نون برداشم با عصبانیت اومدم بیرون
ینی در اون لحظه دوس داشتم یه تفنگ دو لول دستم بود مغز خودمو متلاشی میکردم :O هوفففففقف:-\o_O

نون وا! Big Grin خو تو یه لبخندی بهش میزنی دیگه! چی می شد آخه؟

چند روز پیش از اوتوبوس پیاده شدم که چند تا برگه ی تست پژوهشی بدم به دو تا دختر که تصادفی یکیشون خیلی خوشگل بود. دقیقا کسی که همه ی پسرای مدرسمون دنبالشن ولی به کسی پا نمیده.
وقتی پیاده شدم رفتم سمتشون. دختره به اون دختر خوشگله خندید و منو نشون داد(البته من این صحنه رو از کسی شنیدم) وقتی رفتم جلو و گفتم ببخشید خانوما اونا سری برگشتن و منتظر بودن من شماره بدم که برگه ها رو گرفتم جلوشون.
چه حس خوبی داشتم وقتی اونا جا خوردنBig Grin
(28-11-2013، 19:56)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 19:54)¥MOHSEN¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=22881&pid=1286265#pid1286265

یه سر بزنید

حتما برید
~~~~~~~~~~~~~~~

§§§§§§§
بايدي در كار نيست!!!

محسن جان!

من حرفی از باید زدم?! ¿¡
پوفففف!Dodgy
بهتره که ادم  سر فلش خور باشه تا به درسش فک کنه به جای این که در س بخونه و به فلش خور فک کنه !
Exclamation
هآی =)))
فردا صبح از خواب بلند شم!!!

برم پا كامپيوتر!

بيام فلش خور صفحه اصلي!!

كنترل پنل ناظم رو ببينم!

برم تو پروفايلم فرست لاو مشكي!Big Grin

به به بهم مشكي مياد!

زير اسمم مدير آزمايشي و نويسنده انجمن مذهبي!!!

ولي نميشه!!

احسان در خواب بيند پنبه دانه!Sad

(28-11-2013، 19:59)¥MOHSEN¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 19:56)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2013، 19:54)¥MOHSEN¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=22881&pid=1286265#pid1286265

یه سر بزنید

حتما برید
~~~~~~~~~~~~~~~

§§§§§§§
بايدي در كار نيست!!!

محسن جان!

من حرفی از باید زدم?! ¿¡
حتما پس چيه؟
واسه مدیرازامایشیا که کنترل پنل ناظم ندارن!Angel
مهسایی!^ـــــــــ^
من رفتم بای آآآآآآآآآآآآآل!
(28-11-2013، 19:59)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: دیروز مسلا تیپ زدم رفتم بیرون
مامانم زنگ زده نون بخر
منم رفتم نون بخرم پسره نون واییه همچین نیشش باز شد
من نون برداشم با عصبانیت اومدم بیرون
ینی در اون لحظه دوس داشتم یه تفنگ دو لول دستم بود مغز خودمو متلاشی میکردم :O هوفففففقف:-\o_O

نون وا! Big Grin خو تو یه لبخندی بهش میزنی دیگه! چی می شد آخه
فررررررریییییید؟
هوووف
از دست تو

چند روز پیش از اوتوبوس پیاده شدم که چند تا برگه ی تست پژوهشی بدم به دو تا دختر که تصادفی یکیشون خیلی خوشگل بود. دقیقا کسی که همه ی پسرای مدرسمون دنبالشن ولی به کسی پا نمیده.
وقتی پیاده شدم رفتم سمتشون. دختره به اون دختر خوشگله خندید و منو نشون داد(البته من این صحنه رو از کسی شنیدم) وقتی رفتم جلو و گفتم ببخشید خانوما اونا سری برگشتن و منتظر بودن من شماره بدم که برگه ها رو گرفتم جلوشون.
چه حس خوبی داشتم وقتی اونا جا خوردنBig Grin
نقل قول: فرید . دخترته؟
ههههههه چن سالشهگفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60 376
نمی دونم! من دختر زیاد دارمBig Grin
دخترم چند سالته؟
نقل قول: نه بابا بابایی...

دستم بت که نمیرسه و نمیتونه برسه...ولی اون تارا رو گیر میارم که...میگم باجارو و اره برقی بیوفته دنبالت!!!!!!!!!!
برو درس بخون باوووDodgy

نقل قول: یکیشونم ننه ش!

یکیشونم مرمر!
یکیشونم من!گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60 376
بیشتر هم هستن!Big Grin
(28-11-2013، 20:03)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه مدیرازامایشیا که کنترل پنل ناظم ندارن!Angel
مهسایی!^ـــــــــ^
من رفتم بای آآآآآآآآآآآآآل!
بای عجیجم !