انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-11-2013، 12:58)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:57)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:52)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:49)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:44)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بقیه درسام خوبه ها ولی این عربی مخصوصا این ماضی مضارع اش یه سرطانیه دومی نداره

حالا بعد از این که نمرمو گرفتم معلممون هی داشت سرم داد می زد می گفت چرا نمی خونی منم می خندیدم اخه اول سال یک قولی بهم داد که منو نباید بزنه تحت هر شرایطی داشت منفجر می شد

چی خیلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این نُمرِه بَرآم عَجیبِـــه!!!Big GrinBig GrinBig Grin
این جوری فکر می کنی مگر نه اصلا برای من عجیب نیست 

حالا بعد از این که نمرمو گرفتم معلممون هی داشت سرم داد می زد می گفت چرا نمی خونی منم می 
خندیدم اخه اول سال یک قولی بهم داد که منو نباید بزنه تحت هر شرایطی داشت منفجر می شد

مَلومِه کِه بَرآت عَجیـــب نیس!!!UndecidedUndecidedUndecided
سوژه کلاسمون منم

چِرآ؟؟؟خِیلی گیـــجی؟؟؟TongueTongueTongue
سلام هدیهBig Grin
(13-11-2013، 12:59)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:58)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:57)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:52)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 12:49)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این نُمرِه بَرآم عَجیبِـــه!!!Big GrinBig GrinBig Grin
این جوری فکر می کنی مگر نه اصلا برای من عجیب نیست 

حالا بعد از این که نمرمو گرفتم معلممون هی داشت سرم داد می زد می گفت چرا نمی خونی منم می 
خندیدم اخه اول سال یک قولی بهم داد که منو نباید بزنه تحت هر شرایطی داشت منفجر می شد

مَلومِه کِه بَرآت عَجیـــب نیس!!!UndecidedUndecidedUndecided
سوژه کلاسمون منم

چِرآ؟؟؟خِیلی گیـــجی؟؟؟TongueTongueTongue
نه گفتم که بقیه درسام خوبه 

به خاطر این که هر روز منم که کلاسو بهم می زنم بچه هارو می خندونم یک کاری می کنم خود معلمم بزنه زیره خنده حسابی
آهآن کِه اینطور :دی!!!!
(13-11-2013، 13:04)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله همین طور 

تو مدرسه منم که اهنگ می خونم بقیه می رقصن بعضی اوقات هم خودم می رقصم
(13-11-2013، 13:06)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 13:04)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله همین طور 

بِگو کِلآس رَقص گُذآشتِــــی دیگِـــه!!Tongue
(13-11-2013، 13:10)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 13:06)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بله همین طور 

اره میشه گفت کلاس رقص 

ببینم شما اصلا تو خط این جور کارا نیستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(13-11-2013، 13:13)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 13:10)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بله همین طور 

اره میشه گفت کلاس رقص 

نَ تو کِلآسِ مآ فضول زیآدِه!!!!TongueTongueTongue
(13-11-2013، 13:16)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 13:13)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بله همین طور 

اره میشه گفت کلاس رقص 

یعنی هم کلاسیات بی جنبه هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(13-11-2013، 13:17)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 13:16)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بله همین طور 

اره میشه گفت کلاس رقص 

یعنی هم کلاسیات بی جنبه هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بَضیآشون آره!!! :|