انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتـــــــگوی آزاد نسـخه 60
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یادش به خیر اوایل تابستون بود که با چند نفر دیگه یه نسخرو دو روزه از صفر تا پنج هزار بردیم. الآن بعده این همه مدت هنوز این نسخه به 500 هم نرسیده.
(13-11-2013، 19:45)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 19:39)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 19:33)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه شی شی نرو crying

من اینجام گلم Heart

آخ جون ^_^

جیگرتو
سلام دوستان
نقل قول: دو روزه از صفر تا پنج هزار بردیم

کدومو میگی؟شمارۀ چند؟:cool:
(13-11-2013، 19:44)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عِرفآن اینـــجآیی؟؟

آره Smile

(13-11-2013، 19:48)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادم نمیاد دیگه! اما خودتم با اکانته زهرا# بودی.
(13-11-2013، 19:48)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2013، 19:44)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عِرفآن اینـــجآیی؟؟

آره Smile

چِرا بِم اِخطار دآدی..cryingcryingcryingcrying
(13-11-2013، 19:47)* Exceptional girl * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان

وای سلاااااااااااااام اسمتو اوز کردی من ی لحظه نمیشناسم Confused

(13-11-2013، 19:48)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عِرفآن اینـــجآیی؟؟

آره Smile

(13-11-2013، 19:48)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادم نمیاد دیگه! اما خودتم با اکانته زهرا# بودی.

توهم زدی؟زهرا# نومۀ

من اولین اکانتم شیوا73 بود

بدیش sad girl

بدیش happy girl
سلام برتمام شیعیان
وای نمازمو نخوندم خاک به سرم=/
نقل قول: وای سلاااااااااااااام اسمتو اوز کردی من ی لحظه نمیشناسم

منم خوبم مرسیDodgy